Moje keci

Stěhování

16. ledna 2011 v 14:46 | KaTHulle
Tak už sem se na 98% rozhadla odstěhovat se jinam.

Z důvodu toho že se nechci opět pohádat s kámoškou o tom co tu píšu. Skrz moje názory.

Prostě mi vadí, když někdo nedokáže pochopit jinej názor. Já třeba jinej názor dokážu vstřebat, vyslechnu si toho člověka a sem klidná a myslím si svoje, ale existujou lidi, kteří by se s vámi hádali do krve o tom že oni mají prostě pravdu.

Nechávám je přitom.

Můj nový blog vypadá úplně stejně jako tenhle (než sem změnila desing). Jsou na něm i články, který si myslím že jsou zajímavý.

Vzala sem si tam i svoje Affi, teda pokud jim to neude vadit.
Jestli chcete vědět můj nový blog napište mi sem do komentářů váš mail a já vím na něj napíšu adresu. A nebo pokud vás mám na ICQ nebo na facebooku napište mi tam.

Have a fun ;o)

28. 01. 1011 EDIT: Myslím že už je zbytečný skrývat můj nový blog. Takže zde dávám odkaz na něj.

FREEDOM-K.BLOG.CZ

Nesnáším

15. ledna 2011 v 23:46 | KaTHulle
Och, asi budu další nána, která si jde svůj problém či názor napsat na blogýsek ! Och, sem to ale trapka viďte ?! Fajn . nezajímá mě to co si vy, kurva myslíte !

Nesnáším lidi, který, když někdo nemá stejnej názor jako oni tak sou hned za trapáky a já nevím co ještě.

Už sem se jednou pohádala s jedním klukem. On je tvrdej hYphopper a začal mi nadávat na TH. Tak sem se mu snažila vysvětlit že všichni hip hop poslouchat nemůžou a že mě se líběj TH. Ale ne, prostě sem byla trapka a blbka.

No - tak sem trapka.

Trapkou sem již od 5té třídy, kdy mě ostatní začali šikanovat, jen kvůli tomu že sem byla nevýrazná a neprůbojná. Tak proč trapkou nezůstat nadále hm ?!

No nic.

Prostě je podle mě Bill podvyživenej a klidně si myslete že to říkám jen kvůli tomu že sem tlustá. Prostě si to myslím a tečka. Nevymluvíte mi to !

A vzkaz pro jednu nejmenovanou slečnu, Mizuki - Tom je asi tlustej, když mu za normálního stavu nelezou žebra. (I když lezou - jen maličko. Ale ne na kozách tak jak Billovy.)

NJ prostě sem blbá a hloupá a moje názory sou trapný.

A tenhle blog ruším. Mám novej už rok a několik měsíců, tam si píšu ty nejtajnější věci. A nikdo se ho nedozví ! Nemá se to jak dozvědět.

Ale založím si ještě úplně novej. A ten kdo bude chtít jeho adresu tak mi napište do komentářů svůj mail. Svoje affi bych si vzala sebou. Pokud budou proti já je nenutím chodit na tak trapný blog jako je ten můj. 
Jo a jestli vás mám na facebooku nebo na ICQ tak mi napište tam, abych se zbytečně nepřihlašovala na maila :D.

15. ledna 2011 v 15:11 | KaTHulle
Lepší název článku sem vymyslet nemohla. Fakt ne  ! :D

Už bych tady opravdu měla vymyslet nějakej jinej článek než je přidávání desingů. I když pravda je že mě ty desingy zaměstnávaj snad ještě víc než hry s mýma drahýma.

Nějak mě to chytlo. Asi zde vytvořím rubriki "grafika" protožo doma mám pár věcí, který sem dělala do soutěží a tak. Takže bych to mohla zde zveřejnit co říkáte ? I když vám je úplně jedno co tu budu mít.

Joo to je další bod. Upe se mi dycky líbí jak na blogách kde maj návštěvnost "4 za den" v 22:00 hodin. Pišou "Ahojky lidičky jak se máte ... mám si dělat novej desing ? ... chcete tu mít to a to ?" přijde mi to vtipný, když si uvědomíte že na ten blog skoro nikdo nepřijde. :D Ale ne ! Opravdu se těmto blogům nevysmívám. Já sem taky neměla hned denně 30 lidí na blogu. Prostě jen sem se o tom musela zmínit.

Další bod je škola. Ve čtvrtek sme psali z hudebky a češtiny. Nejdřív hudebka - psali jsme na 30 stránek !! Což sem se nechtěla učit. Úča mě podsadila pryč od holek od kterých běžně opisuju takže sem byla v pytli. Ještě ke všemu sem v té řadě seděla sama a holka přede mnou seděla tak špatně že sem opisovat nemohla !! Ale moment překvapení. Všechno sem otipovala a z deseti sem se spletla jen 2x - takže z toho mám za 2. Nejšťastnější. 

Pak ta čeština. Heh psali sme na mluvnici - tvoření slov a potom tam byly ty kraviny jako že se u podstatnýho jména určuje: osoba, číslo, čas .. ne kecám to se určuje u sloves - prostě tohle neumím. Měla sem tahák na to xD. A bylo to příšerně těžký. třeba sme měli napsat dvě slova - kalky a já nevím co všechno. Ale učitel to udělal dobře. Hodinu rozdělil na půlku .. půlku hodiny sme opakovali to co bude v písemce a druhou půlku sme psali písemku - takže semsi něco pamatovala.
Doufám že horší jak 4 to nebude ! A ještě se chci zmínit že asi bude z češtiny 4ka, protože na to poslední dobou se*u ! Mám tam 2, 5, 4 potom sme psali slohovku - popis vysněnýho domu. A ve středu sem potkala učitele na chodbě a cosi sem držkovala a on na mě "Po té tvé slohovce bych dělal neviditelnýho". Jenže u něj je možný to že si dělal srandu - že to nebylo tak strašný. I když to pochybuju. Popisovat neumím. Achjo. Takže se ve středu nechám vyvolat.

Fíí v pondělí sem vyvolaná ze zdravky, abych dostala za dva na výzo. V úterý pišem čtvrdletku z matiky ! Na to se prostě musím kouknout ve středu se nechám vyvolat z té češtiny a ve čtvrtek sem vyvolaná z dějepisu (i když to mě možná vyvolá v úterý. Jenže to jí řekn u aby mi na výzo dala 3ku protože se to nebudu učit, když pišem tu čtvrdletku.)

To je jedno. Vsadím se že to nezajímá nikoho. Ale na vypsání dobrý xD.

Jooooooooo a ještě mě potěšilo že si kámoška o mé montáži (Když ji miluješ není co řešit :D) myslela že je to fotka. Říkala sem to Mizuki (slečna z fotky) a ona říkala že i její mama si myslela že je to fotka :D.

Oooch sem dobrá xDDD

My děti ze stanice Zoo

10. ledna 2011 v 21:27 | KaTHulle
Rok výroby: 1981
kacas.blog.cz

Sněhurka a 7 trpaslíků (V podání 2. S)

4. ledna 2011 v 17:19 | KaTHulle
kacas.blog.cz
Kdysi dáávno sem se zde zmiňovala o tom že hrajeme pohádku "Sněhurka a 7 trpaslíků" konečně sem získala video. Dám ho sem. Ale koukněte se na to jen když budete chtít a mít zájem. Vaše hnusný komentáře mě nezajímaj. Jako jo, klidně napišete "nemáte to hezký a bla bla." Tohle beru, ale věci tipu "seš piča" a "máš trapnej blog" atd. mě urážej a myslím že když si myslíte že je trapnej tak sem nemusíte líst přeci ! Nikdo vás sem nenutil chodit !

Neřeknu kdo sem a pokud to někdo (Verča) bude vědět tak to prosím neříkejte. Vypadám jak trpaslík a stydím se :D

A Video je pod perexem. Příjemnou zábavu.

Queer as Folk ♥

2. ledna 2011 v 1:23 | KaTHulle
Zase to hodím pod perex. Nevím proč. Asi ze zvyku xD

Do nového roku s novým desingem

1. ledna 2011 v 17:15 | KaTHulle
Líbí se vám ?! Líbí ?!! :D
Mě teda brutálně.
OMG co tu smrdí ?!

Článek pro ty, kteří nesnáší REKLAMY. A nemají na blogu oddělení na reklamy.

1. ledna 2011 v 16:41 | KaTHulle
Pokud někdo četl článek "Vyjádření ke slečně LOVELY" tak tento článek je to samý. Teda, jen to první "oddělení".
Možná se mě ptáte, proč to tu píšu znova, ale je to z toho důvodu že až zase někomu napíšu reklamu na blog a nebude ten člověk mít rubriku na reklamy tak mu napíšu, aby si přečetl tenhle článek. A třeba změní názor. A nebo mi řekne že sem totální pič*a, ale tohle je SAKRA můj názor. Tak doufám že mám taky právo tohle napsat.  

Vyjádření ke slečně LOVELY !

29. prosince 2010 v 23:21 | KaTHulle
Ale ne jenom k ní.PEREX (trošku delší článek :-))

Blog pro fanynky Tokio Hotel

28. prosince 2010 v 17:47 | KaTHulle
Ráda bych Vás pozvala na blog zaměřený fanynkám Tokio Hotel, který vede moje úžasná kámoška KelSEy.
Byla bych moc ráda, kdyby jste Vy fanoušci Tokio Hotel zavýtali na tenhle blog a přispěli svým názorem či nápadem.

VŠICHNI, KTEŘÍ MÁTE ZÁJEM. NAVŠTIVTE TENTO WEB: CHZECH-TOKIOHOTEL-FANS.BLOG.CZ

Kelsey i já se budeme těšit z vaší návštěvy a případného komentáře ;-).

EDIT: KelSEy^^ vymyslela takovouhle reklamu.
   PS: Pokud to jde špatně přečíst cvakněte na obrázek pravým tlačítkem myši a dejte "zobrazit".
kacas.blog.cz

Ježíšek vs. Santa

25. prosince 2010 v 16:46 | KaTHulle
Nedávno sem tu měla "debatu", kdo je lepší? jestli ježíšek nebo Santa. zapojilo se mega moc lidí - slovy dva ! :D

Ale stejně se tu vyjádřím. takže perex.

Jžuch xD

25. prosince 2010 v 13:41 | KaTHulle
Včera byl docela dobrej ježíšek - teda za posledních X roků. I když sem se neobešla bez špatné nálady a to kvůli jednomu človíčku.. Ale stejně je to té osobě úplně jedno. Musím se naučit se na nikoho nevázat. Asi o tom napíšu na mým druhým blogu - kterej se nikdo z vás nikdy nedozví ;-).

Ale zpět k Ježíškovy. Napíšu sem co sem dostala. Co sem opravdu nečekala - ironicky, protože sem si všechny dárky kupovala sama (s našima) - teda až na jednu mikinu a pyžamo, který potřebuju xD.

Dostala sem helmu a brýle na lyže. Z toho mám obrovskou radost, při vybírání v obchodě to byla sranda - helmu sem si vybrala až v druhým obchůdku :D. A pak k tomu napasovat brýle - hehee :D sem si vybrala úžasný červený brejličky. Nikde mě netlačili a k helmně seděli suprově, ale potom přišel tata, kouknul na cenu (2 500 Kč !!!!) a zatrhnul si je :D. tak sem si vybrala levnější.

Potom sem dostala tašku na malovátka, ta moje stará byla příšerně zdevastovaná.

Repráčky k PC - tohle mě opravdu strašně moc překvapilo, protože tata mi sliboval že mi už nikdy z životě nic takovýho nekoupí, když sme před 6 lety zničily ty starý xDD.

Jooo a naposled sem musím napsat můj nejmíň očekávanej dárek a to... MOMENT PŘEKVAPENÍ ......... CD Zimmer 483 :D:D Tohle sem opravdu nečekala, není divu, když sem si ho objednávala a vyzvedávala sama :D.
Heh v úterý mi volal kluk/chlap z PPL že mi veze ten balíček, ale že prý není nikdo doma a tak se ptal kam to má dát. Poradila sem mu obchod nebo poštu, ale zachvilku mi volal znova že je všude zavřeno a že už jede směrem pryč ... A tak já, protože sem to CD moc moc chtěla sem začala vyšilovat (v hlavě, jinak sem mluvila, doufám, normálně :D) aby to ještě otočil a dal to do školky. Nakonec mi řekl že moje milovaný, očekávaný CD předá pánovi, který jezdí do Zábřeha (Tam mám školu a já ve středu šla do školy - mimochodem, bylo nás tam 5 ve třídě. A zadalší sem měla sraz s kámoškou (seděla sem s ní v lavici), která od nás v prváku odešla.) v tu středu (to sem byla ještě ve škole) mi volal znova z PPL že je ve Zvoli a prý kde se sejdem. Nasměrovala sem ho k naší škole, kde sem si CD předala :). Mám z toho obrovskou radost.

A příští rok si koupím buďto Scream nebo Německýho Humanoida, ale pochybuju že to cenově půjde dolů.

No pak sem dostala ponožky (klasika), a mikrofon k PC - trochu mi vadí že tam u toho není i webkamera :'(, ale třeba příští rok - sem optimista. Ale v to pochybuju, protože se naši bojej že bych se ukazovala nahatá nějakejm úchylům. Jako to bych nedělala když už tak lidem, který znám xDxD.

A od kámošky sem dostala hromaru laků na nehty, takovej ten roztomilej trhací zápisníček s žabičkou a pilník na nehty ve tvaru srdíčka.

A od třídy sem dostala úžasnej dopis, kde mi každej drtuhej přál "Setkání s Tokio Hotelem" a jedna slečna mě nazvala "prófou" - tj moje postava v naší pohádce xD.

Přání krásných Vánoc.

23. prosince 2010 v 22:12 | KaTHulle
Přání pro všechny moje Affs a i pro ostatní návštěvníky mého blogu.
kacas.blog.cz

VGS (hlasy)

19. prosince 2010 v 14:54 | KaTHulle
Čavec. Potřebuju hlasy do VGS :).


Hlasy vám oplatím - napište mi to sem (pod článek) a nebo do REKLAM. papík :D

Ježíšek

18. prosince 2010 v 22:39 | KaTHulle
Píšu, aby řeč nestála :D
kacas.blog.cz


Chicht.Dneska jsme byli nakupovat dárky na Vánoce. Nedostanu toho moc. Vlastně dostanu 4 věci, ale což. Nějak to přežiju.

hmm Asi před 5 sekundama sem tu měla napsanej článek o tom co všechno sem si koupila, ale smazala sem to a píšu tohle.

Vítě proč ?

Protože pak se mě budete ptát co sem dostala a tak a když to napíšu teď tak už nebudu mít o čem mluvit.

Jediný co vám musím říct je hodina osobnostky. Úča chtěla abychom měli společnou hodinu v pátek - jako celá třída (my jsme totiž ve třídě dva obory "Sociálně správní" a "Sociální péče" a oba obory mají osobnostku zvlášť). S očekáváním sme tedy (skoro) všichni přišli.
Hráli jsme takovou hru: Každý jsme měli svůj papír. Potom jsme svůj papír posílaly spolužačce, která byla po pravé straně. Na papír spolužačky jsme měli napsat svůj vzkaz, Vánoční přání, prostě něco. Potom jsme dostali obálku, kterou sme si zalepili a máme ji rozbalit až na štědrý den. Museli jsme slíbit učitelce že to otevřeme opravdu až 24. prosince ale myslím že hodně lidí to otevřelo hned jak vysli ze školy :). no neva já si to otevřu až 24.
Mezi papíry/"dopisi" byl taky pro naši třídní. A někdo si řekl že udělá učtelce, která nám tohle zorganizovala taky papír/"vzkaz" a já a ještě jedna holčina jsme slepily izolepou rychle papár a udělaly takovou prymitivní obálku a daly jsme ji učitelce. To jste neviděli její oči. Opravdu zářila a byla ráda :).
-> Jinak - vůbec sem nevěděla co tam psát. je to strašně těžký když vám někdo řekne "Tak a teď máš 3 sekundy na to vymyslet a napsat ze srdce něco, co tomu člověku chceš říct." je to opravdu těžký. Oni to vlastně měly být přání k Vánocům, ale měli jsme ho toho zapojit něco ze sebe. Achjo. já byla děsně originhální. Psala sem básničku - trapka prostě. Ale já bych musela přemýšlet snad hodinu nad tím co jim napsat - už tak sem to zdržovala protože sem psala k někomu něco vlastními slovy a potom sem měla vedle sebou asi 4 další papíry ... No nic.

"Vánoce jak od Lady
Pod stromečkem poklady.
v Novém roce krásné žití
ať Ti Tvoje hvězda svítí."

Joo v pondělí si dám na flashku tu naši pohádku a nahraju ji na youtube a dám ji na blog. Vypadala sem jak debil a ještě hloupěji jsem mluvila :(. Aspoň se zasmějete. Lol sem byla gay trpaslík :D:D. Však uvidíte.

BÁJÍ ! :-D:D
Your KaTHulle

Dessing :-P

18. prosince 2010 v 20:48 | KaTHulle
kacas.blog.cz

Tento desin tu bude jen přes Vánoce. Na Nový rok sem dám desing, který sem vytvořila, chtěla sem ho dát do "Volných dessů", ale nedám. Na to se mi moc líbí :D. Tak si užíverjte Vánočního desingu. Dlouho tady nebude :-P

Další vajíčko :)

15. prosince 2010 v 15:30 | KaTHulle
Když já je tak zbožňuju. Ty vajíčka jsou tak roztomiloučký. Mám nový "miminka" -> Billa a Toma jak staví sněhuláka. Budou roztomilí uvidíte. Jen klikněte :)

Čavec

10. prosince 2010 v 19:54 | KaTHulle
Rozhodla jsem se tu zde napsat o tom jak jsme hrály divadlo.

Určitě sem se tu o tom zmiňovala, ale určitě sem nenapsala že jsme to hrály dneska.

PEREX

Velká mamina :D

7. prosince 2010 v 19:01 | KaTHulle
Prosím, Kliknete mi na moje vajíčka, aby mi povyrostli :). Géčka, jsou pořád takový malušenký a já bych z nich chtěla mít už velký chlapy :).

Geoii


Gugíí
A dvojčátka. Chci je dvakrát :).

Potřebuju hlas do VGS

5. prosince 2010 v 21:31 | KaTHulle
Ahojky.
Jak úžasně bylo na čertovské v XL a nebo jak to bylo na chození čertů tadyk v Cot. vám napíšu zítra. Teďkom bych potřebovala aby jste mi dali hlas do VGS. A když ho nedáte mě tak nekomu, kdo se vám zalíbí.


Můj obrázek do soutěže naleznete pod perexem.
 
 

Reklama