Leden 2011

Stěhování

16. ledna 2011 v 14:46 | KaTHulle |  Moje keci
Tak už sem se na 98% rozhadla odstěhovat se jinam.

Z důvodu toho že se nechci opět pohádat s kámoškou o tom co tu píšu. Skrz moje názory.

Prostě mi vadí, když někdo nedokáže pochopit jinej názor. Já třeba jinej názor dokážu vstřebat, vyslechnu si toho člověka a sem klidná a myslím si svoje, ale existujou lidi, kteří by se s vámi hádali do krve o tom že oni mají prostě pravdu.

Nechávám je přitom.

Můj nový blog vypadá úplně stejně jako tenhle (než sem změnila desing). Jsou na něm i články, který si myslím že jsou zajímavý.

Vzala sem si tam i svoje Affi, teda pokud jim to neude vadit.
Jestli chcete vědět můj nový blog napište mi sem do komentářů váš mail a já vím na něj napíšu adresu. A nebo pokud vás mám na ICQ nebo na facebooku napište mi tam.

Have a fun ;o)

28. 01. 1011 EDIT: Myslím že už je zbytečný skrývat můj nový blog. Takže zde dávám odkaz na něj.

FREEDOM-K.BLOG.CZ


Nesnáším

15. ledna 2011 v 23:46 | KaTHulle |  Moje keci
Och, asi budu další nána, která si jde svůj problém či názor napsat na blogýsek ! Och, sem to ale trapka viďte ?! Fajn . nezajímá mě to co si vy, kurva myslíte !

Nesnáším lidi, který, když někdo nemá stejnej názor jako oni tak sou hned za trapáky a já nevím co ještě.

Už sem se jednou pohádala s jedním klukem. On je tvrdej hYphopper a začal mi nadávat na TH. Tak sem se mu snažila vysvětlit že všichni hip hop poslouchat nemůžou a že mě se líběj TH. Ale ne, prostě sem byla trapka a blbka.

No - tak sem trapka.

Trapkou sem již od 5té třídy, kdy mě ostatní začali šikanovat, jen kvůli tomu že sem byla nevýrazná a neprůbojná. Tak proč trapkou nezůstat nadále hm ?!

No nic.

Prostě je podle mě Bill podvyživenej a klidně si myslete že to říkám jen kvůli tomu že sem tlustá. Prostě si to myslím a tečka. Nevymluvíte mi to !

A vzkaz pro jednu nejmenovanou slečnu, Mizuki - Tom je asi tlustej, když mu za normálního stavu nelezou žebra. (I když lezou - jen maličko. Ale ne na kozách tak jak Billovy.)

NJ prostě sem blbá a hloupá a moje názory sou trapný.

A tenhle blog ruším. Mám novej už rok a několik měsíců, tam si píšu ty nejtajnější věci. A nikdo se ho nedozví ! Nemá se to jak dozvědět.

Ale založím si ještě úplně novej. A ten kdo bude chtít jeho adresu tak mi napište do komentářů svůj mail. Svoje affi bych si vzala sebou. Pokud budou proti já je nenutím chodit na tak trapný blog jako je ten můj. 
Jo a jestli vás mám na facebooku nebo na ICQ tak mi napište tam, abych se zbytečně nepřihlašovala na maila :D.

Odstrašující případ !

15. ledna 2011 v 20:55 | KaTHulle |  FOTO - Bill
Tak ! A Teď si o mě říkejte co chcete. Že sem píča, že tomu nerozumím a tak.
Ale holky ! Sakra jste normální. Copak to nikdo z vás nevidí ? Bill vypadá jak anorektička ! Vy mi furt na tohle říkáte - Néé Bill jí normálně ! Má jen rychlej metabolizmus. Vysvětlete mi jak jeho metabolizmus může být rychlejší, protože on nepřibýrá ! On si ani nedrží váhu (postavu), ale on hubne a hubne příšerným způsobem. Když má na sobě tyhle úzký kalhoty tak je to ještě horší a víc viditelný. Já kdybych byla jeho matka tak ho vyliskám za tohle fakt. Vlastně i kdybych byla Tom tak ho za to vyliskám.
Taak a teď do mě ! Řeknětemi jak se pletu.

(fotka pod perexem.)

15. ledna 2011 v 15:11 | KaTHulle |  Moje keci
Lepší název článku sem vymyslet nemohla. Fakt ne  ! :D

Už bych tady opravdu měla vymyslet nějakej jinej článek než je přidávání desingů. I když pravda je že mě ty desingy zaměstnávaj snad ještě víc než hry s mýma drahýma.

Nějak mě to chytlo. Asi zde vytvořím rubriki "grafika" protožo doma mám pár věcí, který sem dělala do soutěží a tak. Takže bych to mohla zde zveřejnit co říkáte ? I když vám je úplně jedno co tu budu mít.

Joo to je další bod. Upe se mi dycky líbí jak na blogách kde maj návštěvnost "4 za den" v 22:00 hodin. Pišou "Ahojky lidičky jak se máte ... mám si dělat novej desing ? ... chcete tu mít to a to ?" přijde mi to vtipný, když si uvědomíte že na ten blog skoro nikdo nepřijde. :D Ale ne ! Opravdu se těmto blogům nevysmívám. Já sem taky neměla hned denně 30 lidí na blogu. Prostě jen sem se o tom musela zmínit.

Další bod je škola. Ve čtvrtek sme psali z hudebky a češtiny. Nejdřív hudebka - psali jsme na 30 stránek !! Což sem se nechtěla učit. Úča mě podsadila pryč od holek od kterých běžně opisuju takže sem byla v pytli. Ještě ke všemu sem v té řadě seděla sama a holka přede mnou seděla tak špatně že sem opisovat nemohla !! Ale moment překvapení. Všechno sem otipovala a z deseti sem se spletla jen 2x - takže z toho mám za 2. Nejšťastnější. 

Pak ta čeština. Heh psali sme na mluvnici - tvoření slov a potom tam byly ty kraviny jako že se u podstatnýho jména určuje: osoba, číslo, čas .. ne kecám to se určuje u sloves - prostě tohle neumím. Měla sem tahák na to xD. A bylo to příšerně těžký. třeba sme měli napsat dvě slova - kalky a já nevím co všechno. Ale učitel to udělal dobře. Hodinu rozdělil na půlku .. půlku hodiny sme opakovali to co bude v písemce a druhou půlku sme psali písemku - takže semsi něco pamatovala.
Doufám že horší jak 4 to nebude ! A ještě se chci zmínit že asi bude z češtiny 4ka, protože na to poslední dobou se*u ! Mám tam 2, 5, 4 potom sme psali slohovku - popis vysněnýho domu. A ve středu sem potkala učitele na chodbě a cosi sem držkovala a on na mě "Po té tvé slohovce bych dělal neviditelnýho". Jenže u něj je možný to že si dělal srandu - že to nebylo tak strašný. I když to pochybuju. Popisovat neumím. Achjo. Takže se ve středu nechám vyvolat.

Fíí v pondělí sem vyvolaná ze zdravky, abych dostala za dva na výzo. V úterý pišem čtvrdletku z matiky ! Na to se prostě musím kouknout ve středu se nechám vyvolat z té češtiny a ve čtvrtek sem vyvolaná z dějepisu (i když to mě možná vyvolá v úterý. Jenže to jí řekn u aby mi na výzo dala 3ku protože se to nebudu učit, když pišem tu čtvrdletku.)

To je jedno. Vsadím se že to nezajímá nikoho. Ale na vypsání dobrý xD.

Jooooooooo a ještě mě potěšilo že si kámoška o mé montáži (Když ji miluješ není co řešit :D) myslela že je to fotka. Říkala sem to Mizuki (slečna z fotky) a ona říkala že i její mama si myslela že je to fotka :D.

Oooch sem dobrá xDDD

0.6 Desing pro Siimu

15. ledna 2011 v 13:53 | KaTHulle |  Objednané desingy
UPOZORNĚNÍ: Tenhle desing není volný ! Je zde jen na ukázku :)
Jméno Dessu: Tom Kaulitz
Výroba: KaTHulle
Majitel: TOKIOHOTEL2410.blog.cz
Náhled:
kacas.blog.cz

52. Diplom

15. ledna 2011 v 13:45 | KaTHulle |  Diplomy
Děkuju moc :)
kacas.blog.cz

0.5 Desing pro TH-Original

14. ledna 2011 v 20:19 | KaTHulle |  Objednané desingy
UPOZORNĚNÍ: Tenhle desing není volný ! Je zde jen na ukázku :)
Jméno Dessu: Tokio Hotel
Výroba: KaTHulle
Majitel: TOKIOHOTELORIGINAL.blog.cz
Náhled:
kacas.blog.cz

Návštěvnost (3.1. 2011 - 9.1. 2011)

13. ledna 2011 v 17:25 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (3.1. 2011 - 9.1. 2011) je:
Pondeli: 50
Utery: 44
Streda: 46
Ctvrtek: 49
Patek: 41
Sobota: 54
Nedele: 50

Celkem: 334

KOBLÍŽCI - Ty a já

11. ledna 2011 v 17:25 | KaTHulle |  Ostatní interpreti
Oni sou tak dobře drzí .. Vrrr chcu je ! Od kámošky, která byla na jejich koncertě, sem se dozvěděla že někoho zvali na hotel ^^ Příště mě hoši !! xD. Ne kecám, ale zapařila bych si s nima. Pocházej kousek odsut. Já je tak žeru už od dob sk8 párty. Och och och a tahle písnička ?! Něco nepopsatelnýho.

Jdu si ji zase pustit. Nevíte proč mě tak berou 4%tní písničky ? :D


My děti ze stanice Zoo

10. ledna 2011 v 21:27 | KaTHulle |  Moje keci
Rok výroby: 1981
kacas.blog.cz

0.4 Desing pro Kelsey^^

10. ledna 2011 v 16:56 | KaTHulle |  Objednané desingy
Sice mě o něj Kelsey nepožádala, ale já měla chuť udělat dess a tak sem jí ho vytvořila.
PS: určitě se mrkněte na blog. je velmi zajámavý.

UPOZORNĚNÍ: Tenhle desing není volný ! Je zde jen na ukázku :)
Jméno Dessu: Tokio Hotel
Výroba: KaTHulle
Majitel: CZECH-TOKIO-HOTEL-FANS.blog.cz
Náhled:kacas.blog.cz

Shakira - Loca

9. ledna 2011 v 19:27 | KaTHulle |  Ostatní interpreti
Dlouho tu nic nepřibylo. A proto sem dávám tohle video. Miluju tuhle zpěvačku ♥


Návod na pohybující text

6. ledna 2011 v 16:55 | KaTHulle |  Rady, typy, návody ....
Zdravím.
Na hodně blogách sem se setkala s pohybujícím se textem. Proto sem začala pátrat na internetu a narazila sem na stránku, kde se o tom píše. Nyní vám chci říct jak tento text nastavíte.
Příklad textu:

Příklad, jak může takový text vypadat.

Pokud vás zajímá Návod tak klikněte na celý článek.

Návštěvnost (27.12. 2010 - 2.1. 2011)

5. ledna 2011 v 17:53 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (27.12. 2010 - 2.1. 2011) je:
Pondeli: 55
Utery: 68
Streda: 67
Ctvrtek: 58
Patek: 41
Sobota: 55
Nedele: 48

Celkem: 392

Bill se slečnou.

5. ledna 2011 v 15:37 | KaTHulle |  FOTO - Bill
Uznejte že tahle fotka tady chybět nesmí. Myslíte že je to pravé ? Já sem na pochybách. hned z několika důvodů ;o).

- Podívejte se na slečninu pravou ruku (musíte si ten obrázek zvětšit - pravý tlačítko myši a zobrazit obrázek). Zdá se mi že ta ruka je otočená - jako by jí chyběl palec, ale co my víme. Třeba ho skutečně nemá.

EDIT: Ta slečna má dlouhý rukávy. Rukáv jí sahá ke kořenům prstů. takže palec nemusí být vidět.

- Taky se mi zdá že Bill vypadá překvapeně. K tomuhle tvrzení mám dvě "vysvětlení". Za prve: Bill šel po ulici a tahle slečna na něj prostě skočila a začala ho líbat.
A za druhé: Bill a tahle holka měli rande. Bill se k ničemu neměl a proto to ta holka vzala do svých rukou a začala ho líbat.

- Příšerná kvalita fotky. To snad není ani mobilní kvalita (pozóór, mrtě se v tomhle vyznám :D:D). Proatě mi to přijde upravený.

- Taky si myslím že Bill je na kluky. To že ho vidím s holkou totálně nechápu, ale zdání klame víte jak ! :D:D

No tohle všechno je jedno. Když ho vstah s holkou naplňuje a líbí se mu to tak ať. Je to jeho život a nikdo s fanynek nemá nejmenší právo mu do toho "kecat".
Na druhou stranu, jsme holky a nějaké to "pomlouvání" nám není cizí.
kacas.blog.cz

Sněhurka a 7 trpaslíků (V podání 2. S)

4. ledna 2011 v 17:19 | KaTHulle |  Moje keci
kacas.blog.cz
Kdysi dáávno sem se zde zmiňovala o tom že hrajeme pohádku "Sněhurka a 7 trpaslíků" konečně sem získala video. Dám ho sem. Ale koukněte se na to jen když budete chtít a mít zájem. Vaše hnusný komentáře mě nezajímaj. Jako jo, klidně napišete "nemáte to hezký a bla bla." Tohle beru, ale věci tipu "seš piča" a "máš trapnej blog" atd. mě urážej a myslím že když si myslíte že je trapnej tak sem nemusíte líst přeci ! Nikdo vás sem nenutil chodit !

Neřeknu kdo sem a pokud to někdo (Verča) bude vědět tak to prosím neříkejte. Vypadám jak trpaslík a stydím se :D

A Video je pod perexem. Příjemnou zábavu.

Queer as Folk ♥

2. ledna 2011 v 1:23 | KaTHulle |  Moje keci
Zase to hodím pod perex. Nevím proč. Asi ze zvyku xD

Do nového roku s novým desingem

1. ledna 2011 v 17:15 | KaTHulle |  Moje keci
Líbí se vám ?! Líbí ?!! :D
Mě teda brutálně.
OMG co tu smrdí ?!

18. prosince 2010 - 1. ledna 2011

1. ledna 2011 v 17:00 | KaTHulle |  Kabátky blogu
Desing dělala ~ Lady.CrystalGlance ~ z blogu: the-hearts-symphony.blog.cz
Moc jí za nádherný desing Děkuju.
kacas.blog.cz

51. Diplom

1. ledna 2011 v 16:44 | KaTHulle |  Diplomy
kacas.blog.cz