Únor 2010

XL

28. února 2010 v 15:24 | KaTHulle |  Moje keci
Ola.
Včera/dnes sem byla v klubu XL. A musím vám o tom povyprávět, protože tahle kalba stála za to. ;-) Byla sem na UV - párty. To znamená že nám pomalovali xichty a nastříkaly vlasy. Takže sme všecí zářily :D. Víc pod PEREXEM ;D

42. Diplom

28. února 2010 v 13:14 | KaTHulle |  Diplomy
Děkuju

4 krávy :D

26. února 2010 v 22:33 | KaTHulle |  Moje FOTO
Em .. Holky moje nechtěla sem vás urazit, ale nedalo se to jinak napsat. Abych vystihla situaci :-D *lol*. Možná ste někdo zaznamenal to že fungujou jakýsi automaty na mlíko - na čerstvý mlíko. A oni nám jeden takovej automat postavili pod školu xD. A když sme šly na oběd tak Wendy "já sem ještě neviděla jak to mlíko teče doté flašky" tak sme si tam stouply a pozorovaly to :D a pak já "A Wendy ? Víš že tam stojí kráva a že ju to přímo i dojí ?" a ona "No dyť jo !" a ukázala na tu plastovou potvoru xD - a ty dvě babči co tam byli pro mlíko se nám tlemily :-D. A tak sme se s tou krávou musely vyfotit :D. A věřte mi - smrděla fakt jak z kravína ...

1. Koncert v Lucembursku

23. února 2010 v 20:34 | KaTHulle |  Moje keci
Em. Rozhodla sem se napsat článek o Tokio Hotel prvním koncertě :-D. A celkem mě zklamali. Zahrajou 20 písniček z toho 4 Anglicky :(. Ale nevadí.
Ach tak nějak sem počítala s tím že NOISE bude právě ta !! TA která otevře koncert. No nevadí - budu zpívat anglicky a všichni mi můžete políbit můj anální otvor :-D když s tím budete mít problém.
Pak další věc.. HUMANOID ! Už sem nějak překousla že to bude Německy, ale co sem ještě nepřekousla je to že oni u ní budou sedět na BAROVEJCH ŽIDLÍCH ! A budou hrát na akustický kytary ! *OMG*. Já se tak neskutečně těšila jak ohluchnu u humanouida ! a HOVNO - doslova.
Jo Alien na ten bych pomalu zapoměla. Musím se tam naučit řvát jednu větu, protože to dělá Bill jako u Leb Die Sekunde - všichni si na to určitě pamatujete (×). Tak abych tam neřvala shity :-D. I když to stejně budu, ale co už .. aspoň pro ten dobrej pocit že sem se to učila to udělám.

Taky vám musím říct že mám zase "neschody" s tou dylčou z Ostravy :-D. Napíše si na T-H-de.blogu (×) komentář "my budeme dělat ještě seznam fans před halou, co je i v Lucembursku, aby se nestalo, že někdo dostane po hubě. Bude to tak pro 100-200 fans ...". Napsala sem tam můj dost razantní názor, kterej sem už ventilovala u jednoho článku (×). A víte co ? Přeště te si to sami :-D. Uvidíme komu dáte zapravdu vy ...
Moniko ! Tenhle boj sem vyhrála ...

Návštěvnost (15.2. 2010 - 21.2. 2010)

22. února 2010 v 17:35 | KaTHulle |  Návštěvnost

Navstevnost za minuly tyden (15.2. 2010 - 21.2. 2010) je:
Pondeli: 37
Utery: 40
Streda: 35
Ctvrtek: 48
Patek: 32
Sobota: 52
Nedele: 46

Celkem: 290

41. Diplom - za Tipovačku

20. února 2010 v 23:02 | KaTHulle |  Diplomy
Krásnej .. děkuju.
A sem nesmírně ráda že sem tu tipovačku stihla neboť vždycky když se dostanu k Angelice tak je ta tipovačka, bleskovka uzavžená a mě to vždycky naštve :D A konečně sem ji stihla ... Díky za diplomek :).


DE nadávky

20. února 2010 v 22:54 | KaTHulle |  Hry, kraviny, popelnice ...
Tohle se bude 15. března hodit :-D

Leck mich. - Polib mi prdel.
Du gehst mir auf den Sack. - Sereš mě.
Das ist ja ein Ding. - Kurva!
Scheisse. - Hovno.
Arschloch! - Kreténe!
Du Dummkopf! - Imbecile!
Du arschgesicht! - Ty debile!

zdroj: www.

AVATAR

19. února 2010 v 23:08 | KaTHulle |  Moje keci
Konečně sem se taky dostala k blogu. Sorry že tu nic moc nepřibejvá, ale znáte mě :-D.
Tož ohledně nadpisu .. Chci vám říct svůj názor na tenhle film. Myslím že si každej musí udělat na ten film svůj názor - někde sem slyšela že se ten film buť LÍBÍ a nebo NELÍBÍ. Ale mě totálně uchvátil :) ten příběh. Prostě krása. Ach s chutí bych na to koukla znova ... Chtěla bych být taky AVATAREM, ale to se mi nikdy nestane neboť je to jen vymyšlená postavička, ale stejně ... Byli úžasní.
Kdo viděl tenhle film tak mi napište svůj názor. Budu se těšit :)
PS: Verík (my love aff - verdunka-ewinka.blog.cz) mi poradila film - ŽENSKÁ VĚZNICE - tady je online ke zhlédnutí - http://filmy.sleduj.org/?p=8327#more-8327 je to fakt NĚCO se na to dívat. Ale mě to baví .. takže slabší povahy neklikat ...

POZOR

18. února 2010 v 12:39 | KaTHulle |  Hry, kraviny, popelnice ...
Hehe .. to je obrázek celej o mě :D A o mejch blonďatejch kamarádkách *IN LOVE*

Tokio Hotel - Für immer jetzt [live in Greece HQ]

15. února 2010 v 19:21 | KaTHulle
Strašně dlouho mi trvalo než sem zjistila co to je za písničku. Poslední dobou se učím jen Anglický songy a poslouchám AJ Humanoid :-D. A němčinu sem vipla. Takže mám co dělat do 15. března, ale doufám že na koncertě budou převažovat AJ songy, abych se mohla zapojit do zpívání :-D


Kärolinchen a Bill

15. února 2010 v 18:10 | KaTHulle |  Montáže © by KaTHulle
Včera sem si z ničeho nic začala spát s nějakou Kärolinchen pak sem zjistila že je jedna z adminek na monrose-deutsch.blog.cz (nebo to bylo naopak ?) a tak sme chvilku pokecali. Dneska mě požádala o montář. Jako víte jak já sem v těch montážích .. že tu zveřejním a vytvořím jednu za fíííííí čtvrt roku ? Ale koukla sem jí do fotek a jedna se mi zamlouvala tak sem tu montáž vytvořila už dnes :-D:-D. Tak co ? Povedená ?
Jooo a málem bych zapoměla na jednu důležitou informaci *lol* a to že slavíme obě narozky ve stejnej den a to 24. března :D. Jen já sem o rok mladší :D:D Jaká to náhoda :-D

Painful Montage

15. února 2010 v 17:57 | KaTHulle |  Montáže © by KaTHulle
Lol. Dlouho sem uvažovala jestli tohle zveřejnit nebo né. A nakonec zvítězilo JO .. A nakonec proč né ? mám tu taky svoji držtičku (×) :-D. Pěkně sem se u téhle montáže vyvstekala ... xD
Uděláno kdysi dááááááááááááááááááááávno.

KLIK na CČ

Kača a Bill <3

15. února 2010 v 14:35 | KaTHulle |  Montáže © by KaTHulle
*IN LOVE*
Sem si udělala radost xD Co si člověk neudělá sám to nemá xDD
Hehe a tadyk je jedna momentka, když sem se změnila na *Z*O*M*B*I*E

Žena :D

15. února 2010 v 14:10 | KaTHulle |  Hry, kraviny, popelnice ...
Cokoliv dáte ženě, ona z toho udělá něco víc... Dej jí semeno bude mít dítě, dej jí dům a udělá vám domov, dej jí potraviny a udělá vám jídlo, dej jí úsměv ona vám dá svoje srdce. Ona rozmnožuje a rozšiřuje to, co je dané. Takže jak jí dáte hovno, buďte připraveni přijmout tunu sraček.....

Návštěvnost (8.2. 2010 - 14.2. 2010)

15. února 2010 v 11:46 | KaTHulle |  Návštěvnost

Navstevnost za minuly tyden (8.2. 2010 - 14.2. 2010) je:
Pondeli: 33
Utery: 37
Streda: 46
Ctvrtek: 46
Patek: 44
Sobota: 40
Nedele: 43

Celkem: 289


Mizu malovala (přání k Valentýnu)

14. února 2010 v 13:00 | KaTHulle |  Moje keci
Krásný. Má vážně talent. Tomí je tady vážně rozkošnej *Ach* dokonalost.
Jinak se můžete kouknout na její přáníčko na jejim blogu (×).

> Dojatá

12. února 2010 v 12:08 | KaTHulle |  Moje keci
Tohle video mě vždycky dojme až k slzám . I když nemám na zálkadku zrovna dobrý vzpomínky tak na devátou třídu nikdy nezapomenu.
Vím že sem psala článek jakej sem psala :D Ale tohle tu musím dát ... A někdy v tom dalším týdnu sem přidám videa z mé nové školy .. To se smíchy počůráte :D.


Blog - Spíš takový dost důležitý oznámení :D

12. února 2010 v 11:25 | KaTHulle |  Moje keci
Asi ste si všimli že sem poslední dobou nic nedávám. Bude to tím že nemám čas a už mě blogování moc nebaví. Řekla sem si že tenhle článek bude něco jako "Zamyšlení" i když článek "Zamyšlení" a "zamyšlení 2" tu už mám, ale ani jedno se netýká blogu. Ale to je jedno xD to sem nepatří. Ani nevím co sem chci napsat, protože ať sem napíšu co chci mám tady vždycky aspoň jeden hnusnej koment. Vím kdo za tím je a tomu člověku budu pořád znepříjemňovat život. Připrav se šmejdko !
Taky chci říct že mi ta osoba ukradla fotku xD No ale to je jedno. To sem nepatří to je moje osobní věc kterou si toho osudnýho dne s ní vyřídím :D.
No takže co bude dál s tímhle blogem ?
Asi sem budu občas chodit a něco přidávat, ale už to nebude jako dřív. Navíc jak už sem mluvila o těch komentech tak sem si kvůli tomu založila new blog. Ale stěhovat se tam zatím nehodlám. Protože nemá cenu rozjíždět další web. A to jen kvůli jedné pi*i. A nechat tady všechnu práci co sem tu udělala.

Musím se vám k něčemu přiznat. Když sem začínala s blogem .. a i když sem byla mladší tak sem se nechala ovlivnit vzhledem - byla sem povrchní . Dám příklad ze světa blogu - když sem se spřátelovala s nějakým blogem tak sem hlavně koukala na desing, ale to jaká je adminka mi bylo úplně jedno hlavně že má krásnej desing. A takhle sem to dělala i v životě .. Když měl někdo šilhavý oči tak už to byl pro mě blbec ! Ale mám pocit že sem to změnila. Že sem SEBE změnila. I když ... nevím jestli na to má takovou zásluhu právě blog.cz. I když si myslím že ANO.

Ještě bych vám chtěla říct že sem skrz blog.cz poznala spoustu hodných, milých lidí. Který chci někdy poznat a zajít s nima na kávu, čaj, cigáro ... Třeba se mi to někdy podaří. Nebudu sem vypisovat kdo to je, protože ty na který bych zapoměla by to mohlo mrzet :).
Em dám vám sem moje ICQ - ale věčinu lidí se kterýma se chci poznat mám už v seznamu kontaktů - 383-844-923.

Asi se tímhle článkem s váma loučím. Chápejte škola a přátelé sou teď pro mě důležitější než blog. Ještě uvidím. I když čas mi zabírají spíš hry, který provozuju na ICQ ... Ale toho se zbavit nechci. Vždycky se dostanu do úplně jinýho světa. Do světa kde můžu být kím koliv dělat cokoli.. A kde mi je fajn xD.

Třeba se to o velkejch prázdninách změní .. A nebo během roku až budu mít ve škole volnějc tu něco přibide .. teď tu ode mě moc nečekejte.
Pac a pusu.


your KaTHulle <3.

PS: teď mám prázdyniny ten další týden tak tu asi budou přibývat články .. .Ale fakt nevím jak to bude dál, protože se k tomu článku vždycky musím přinutit bičem :D

Unešená z fotek :)

9. února 2010 v 21:05 | KaTHulle |  FOTO - Twins
Ach. Já z toho nemůžu. Už sem myslela že na tu dovolenou vážně nejeli a oni mě takhle přechčijou. Asi mi chtěli přivodit infark ! Bill má tak dokonalý bříško a je prostě neuvěřitelně sexy ! On mě chce zbalit či co. Mimochodem slyšeli ste to s tou fanynkou jak si "psala" s Billem ? Víte není jediná xD mě taky psal. A posílal daleko lepší fota jak jednu podepsanou, ale kdyby ste viděly tu jeho kládu "mňam" :). Ok konec fantazírování teď vážně.
Dám vám sem ty fotky z dovolené ke stažení ...


Tuhle miluju ze všech nejvíc. A všechny fotky na mě působí tak pěkně twincestně. Ach. Sem hotová.