Říjen 2009


Devilish #5

31. října 2009 v 20:44 | KaTHulle |  FOTO - Devilish
Krásná fotečka ..

Sweet

31. října 2009 v 20:35 | KaTHulle |  FOTO - Bill

Bráškové

31. října 2009 v 20:28 | KaTHulle |  FOTO - Twins
100%ntně to tu už jednou je x)). Ale nebude na škodu když to tady bude ještě jednou.

Tom: „Udělali jsme hodně zakázaných věcí!“

31. října 2009 v 16:24 | KaTHulle |  Články (TH)


Před vchodem do hotelu jsou stovky dívek a čekají na kapelu, se kterou se OKEJ setkal a zároveň požádal Billa nakreslit kachnu.

Ahoj! Nejdřív ze všeho, gratulujeme Gustave ke tvým narozeninám dneska!
Gustav: Děkuji! I když jsem dneska ještě vůbec neslavil, celý den jsou jenom interview. Ale nestěžuji si. Nebo yeah, stěžuji trochu.

Slyšeli jsme, že vy Tome a Bille, jste oslavili svoje narozeniny nedávno velmi pěkně!
Tom: Ano, pronajali jsme si zábavný park pro nás a naše přátele. Bylo to úžasné! Mohli jsme jít na každou jízdu kolikrát jsme chtěli a nemuseli čekat v řadě. Byl to sen, který se splnil! Šílené!

Kdyby měla být v zábavním parku atrakce jménem Tokio Hotel, jaká by byla?
Bill: Byla by to ta nejrychlejší jízda, jakou jste kdy zažili. Jelo by to pořád rovně opravdu dlouze a potom náhle by to stoupalo, nahoru, nahoru a nahoru, až byste byli u nebe. Potom by to tam chvíli nahoře zůstalo a potom náhle byste padali dolů k zemi velmi rychle! (Právě zeď Bill pěkně popsal jejich kariéru !! Akorát to padání je trošku pomalejší !)

Jakou nejvíc ilegální věc jste udělali na hotelovém pokoji?
Tom: Je tu opravdu mnoho ilegálních věcí, které jsme udělali a nemůžeme říct. Ale zničili jsme tady a tam nějaké věci. Jednou jsme jeli opravdu rychle na kolech po chodbách hotelu. Hotelovým zaměstnancům a ani hostům se to moc nelíbilo.
Bill: Na hotelu v Německu jsme zničili tolik věcí, že už v tom městě nejsme více vítáni a hrát tam, haha!

Jakou nejvíc idiotskou věc jste jako děti udělali?
Georg: Já jsem hodil kámen na okno od Mercedesu. Ale byla to nehoda. Vlastně to mělo uhodit kamaráda do hlavy.
Tom: Když nám bylo kolem šesti let, tak Bill a já jsme šli na skálu, kde lidé skákali bungie jumping. Ale neměli jsme žádná bezpečnostní lana nebo tak. Tak jsme tam jenom stáli a dívali se. Kdyby byl nějaký vítr, tak jsme klidně mohli spadnout dolů, ale byli jsme malé děti a nerozuměli tomu.

Z jedné věci ke druhé! Jaká je dnes barva vašeho spodního prádla?
Tom: Černá.
Bill: Černá.
Gustav: Modrá s bílými pruhy.
Georg: Černá. Není vidět, když je spodní prádlo špinavé! A můžete to otočit naruby, když je máte nějakou chvíli.

Pózovali byste někdy nazí pro časopis?
Tom: Myslím, že vypadám dost dobře a už tak je tu dost soustředění na mé tělo...
Gustav: Eh?
Tom: Takže si myslím, že to stačí. Neměli bychom nejspíš mít víc pozornosti na mé pěkné tělo v tuto chvíli. To bude pro kapelu to nejlepší.

Povězte nám o vašem prvním polibku!
Georg: (přemýšlí)
Tom: Nebyl to ten polibek, který jsi ode mě včera dostal?
Georg: Haha, ne. Opravdu si ten první nepamatuji.
Tom: Můj první polibek byl od té stejné holky, od které dostal i Bill první polibek. Byla to holka se kterou jsem byl a Bill se s ní dal dohromady měsíc po tom, co jsme se rozešli. Většinou si bere po mě holky.
Bill: První polibek není nikdy dobrý. Je velmi mokrý a divný.

Co by měla normální švédská dívka udělat, aby získala vaši pozornost?
Georg: Vyhrnout si triko!
Bill: Měly by si obarvit vlasy na nějakou šílenou barvu a možná mít velký transparent na našich koncertech. A učit se možná němčinu. Dobrá fráze je "Du hast so schöne augen". Znamená to "Ty máš tak krásné oči!"

Tokio Hotel vysněná dívka!
Tvář a nohy: Jessica Alba
Vlasy: Ashley Olsen
Nos: Mary-Kate Olsen
Zadek: Jennifer Lopez
Prsa: Pamela Anderson
Chodidla: Angelina Jolie

Je OKEJ si myslet, že je Georg pomalý! (říká Tom)

Nakresli kachnu, prosím!
Billova kachna:

Bill Kaulitz nakreslil kachnu a my se zeptali grafologa, co by řekl o Billovi!
"Je tu toho hodně, co se honí v hlavě této osoby. Mnoho jednoduchých a jasných věcí. Má hodně zábavných události a nápadů - ale otázkou je, jestli zvládne dosáhnout všeho, co opravdu chce? I přes tuhle zvláštnost je to osoba, která stojí oběma nohama na zemi."

Arthur a Minimojové 2 – Interview s Billem

31. října 2009 v 16:03 | KaTHulle |  Články (TH)


Pamatuješ si stále na svoji reakci, když jsi viděl první film Arthura a Minimojů v kinech a slyšel svůj hlas?
Bill: Musel jsem si nejdřív zvyknout na to slyšet svůj vlastní hlas. Nelíbí se mi to, vlastně, vůbec. Jenom, byl jsem samozřejmě velmi kritický, co se týkalo mé práce na filmu. Nicméně po chvíli jsem začal být opravdu pyšný a říkal si jen: "Wow!" Vzpomněl jsem si okamžitě na ty dny v dabovacím studiu a kolik práce to bylo. Ale stále jsem přesně věděl, kolik to bylo legrace tohle udělat a mohl jsem si tak užít vidět konečný výsledek, konečně, na plátnech.

Rád jsi propůjčil svůj hlas tomuto malému dobrodruhovi v "Arthur a Minimojové: Pomsta zlého M" podruhé?
Bill: Jistě, byl jsem naprosto nadšen. Dabování je pro mě stále něco nového, nejsem v tom takovou dobu jako ve zpívání. A když jsem viděl ten film, tak jsem se cítil jako doma. U prvního filmu jsem měl okamžitý vztah s Arthurem a okamžitě jsem si přál ho mluvit ještě jednou. Z této části je ten film i můj - a cítím se taky trochu za Arthura zodpovědný.

Měl jsi předtím pojem o tom, jak to bude ve druhém filmu?
Bill: Ne, byl jsem naprosto zvědavý, hlavně o tom, jak to bude mezi Arthurem a Selenií. Potom ten konec filmu mě taky naprosto překvapil, tohle jeden neočekával ani trochu. Tak nebo onak, publikum zažije dost nových zkušeností s Arthurem.

Řekl by jsi tedy, že se Arthur změnil?
Bill: Je tak trochu dospělý, alespoň za všechny ty zkušenosti, které nasbíral v prvním filmu. Na skutečnost, že je stále tak mladý už zažil dost hloupých věcí. Tohle ho zajisté udělalo více vyspělým. Kromě toho taky má velkou zodpovědnost, v prvním filmu zachránil Minimoje. Bere tohle velmi vážně, nakonec, Minimojové mu neuvěřitelně leží na srdci. A taky by rád samozřejmě ochraňoval Selenii, protože přece jenom, je zamilovaný.


Máš oblíbenou scénu v novém filmu?
Bill: Jedna z mých nejmilejších scén je, když se Arthur a Selenie poprvé políbí. Arthur se vrací k Minimojům déle než se očekává a Selenia je opravdu dost smutná. Bojí se, že je zklamaná a získá tak na sebe špatný pohled. Kromě toho byl pořád myšlenkami u ní a bál se. Když se potom nakonec políbí, tak je to opravdu působivá scéna - a člověk si opravdu všimne, jak se tihle dva milují.

Běháš vlastně jinak po trávě od doby kdy víš, že tam žijí Minimojové?
Bill: No, nejsem ve skutečnosti takový fyzický blázen. Ale to není v tomto případě tak špatné vůbec, nakonec, nikdy si nesmím vytýkat to, že bych mohl zranit Minimoje. Takže, můj tip na všechno: Choďte do města a nechte Minimoje v lesích a polích v míru!


Svět těchhle malých bytostí je ti naprosto cizí?
Bill: Opravdu. Ale, nicméně,
člověk díky fimům náhle mít přání zažít všechny ty věci někdy a být dokonce i Minimoj. Člověk někdy má přání spát někdy v květině nebo letět na berušce po okolí. Takové scény dělají Arthurovo dobrodružství opravdovou zkušeností.

source (c) Arthur2


Směju se xD

31. října 2009 v 15:58 | KaTHulle |  Animace (TH)
Blbeček. Jak si hraje. A pak když mu Gustav řekne kam má správně bouchnout jak se směje jak měsícček na hnoji xDD. Fakt komický

www.tokiohotelfurimmer.com


Nezapomeňte hlasovat !

30. října 2009 v 22:43 | KaTHulle |  NOVINKY - TH
Doufám že všichni hlasujete, protože mám pocit že 1. listopadu končí hlasování v EMA... Takže všichni aspoň 100 hlasů aby sme to měli v kapse xD.100 hlasů je maximální počet hlasů za den.

Takže BESTE GRUPE -> TOKIO HOTEL - ABSTIMMEN


Billova kačenka

30. října 2009 v 22:37 | KaTHulle |  Zajímavosti
On si mě i maluje. No Billíí my vímě že mě miluješ xD. Tak už to klidně řekni veřejnosti. Holky se s tím smířej xDD


Tuhle kachnu nakreslil Bill během rozhovoru pro švédský časopis Okej.


Názor grafologa:
"V hlavě této osobí se točí spousta věcí. Hodně jednoduchých a jasných věcí. Má hodně zábavných příhod a nápadů - ale otázka je, jestli se mu podaří dosáhnout všeho, co chce udělat? I přes tuto bizarnost je to osoba, která stojí oběma nohama na zemi."

Twins 2gether

29. října 2009 v 18:27 | KaTHulle |  FOTO - Twins

Pusinka pro mě :-)

29. října 2009 v 18:02 | KaTHulle |  Animace (TH)Dnes ?

29. října 2009 v 12:04 | KaTHulle |  Moje keci
Juxhuu. Když sem se dnes přihlásila na QIPa. Tak mi hned napsal bratránek ohledně té vstupenky. Že mi pro ni dnes skočí. Že prej stejně musí do města YAHOO. Snad tam bude místo. A taky mi poslal lepší mapu toho sálu. Takže chtěla bych . moc bych si příla stát v sekci u podia. Držte mi prosím palce, aby mi napsal že stojím před podiem :-))

Opět Zamyšlení

28. října 2009 v 14:41 | KaTHulle |  Moje keci
Zase sem nemohla usnout. A zase to bylo kvůli TH. Vlastně poslední dobou usínám jen s myšlenkama na TH. xDD.Už mě štvou. Nedávno mi Gustav vlezl do snu. A do postele. Teda spíš sem mu do postele vlezla já. Protože v mým snu sem byla děvka a Gustav můj zákazník. Není to vtipný ?

Už je dávno neberu jako možný partnery. Spíš bych chtěla být s Billem kámoška. S ním by se suprově nakupovalo. Poradil by vám který oblečení se k vám hodí a co na make-up... Prostě ideální partner na nakupování. xDD
S Tomem a Georgem by se zase dobře pařilo. A chodilo na diskotéky večírky, zábavy xDD.
A s Gustavem bych se asi dosti nasmála ...

Narodil ses jako originál. Neumři jako kopie !

Asi sem do nich nebyla tak poblázněná jak některý fanynky. Abych se stylizovala do Billové podoby. A nebo abych dělala to co dělají kluci !! Nikdy nikdo nebude jako oni. Tak se o to ani nesnažte. Bylo by přece mnohem lepší kdyby jste byli sami sebou. A nemá cenu se opičit.
Jak řekla nějaká chytrá fanynka: "Jsem jako Bill ... Mám svůj vlastní styl." - A já s ní souhlasím. Přece není důvod si dělat punka jen proto že ho má Billíšek. A nebo si snad nějaký chytrý fansky obarvý vlasy na černo a zapletou v copánky ? I když jim to třeba vůbec nesluší ?
A co takhle přestat jíst maso ? Jen proto že to dělají dvojčata ? Nebo nekuřáci začnou kouřit ? A ničit si tak hlasivky ? Tak jak to dělá Bill ? NECHCETE SI TŘEBA ZROVNA STOUPNOUT NA PODIUM MÍSTO NICH ?? Ale pojďme víc do hloubky:
> Kluci jsou ctižádostiví a snaživý. Protože kdyby neměli tyhle dvě vlastnosti tak ještě teď seděj v Magdeburgu na prdeli. Gustav jezdí s náklaďákem; Geo je zubař; Bill modní návrhář a Tom točí porno a nebo je nezaměstnanej.
> Oni sou chytří. Protože si dodělali školu. I v době kdy byli na vrcholu slávy (Aspoň tedy v Evropě ... O Americe se záměrně nezmiňuju ;D). Nechtějí si nechat zavřít zadní vrátka. protože co kdyby se najednou stalo že by přišli "noví" Tokio Hotel ?


Zajímalo by mě proč sem zrovna Tokiácká od hlavy až k patě ... Proč zrovna tihle ? No ... Ať přemejšlím jak chci. Napadá mě nej jedna věc. Oni byli v jejich hudnbě origilální. Měli chytlavý melodie, který vás nutili si to CD pustit znova. Ale to je všechno pryč. Už se z nich stala normální POPROKOVÁ kapelka, kterou si pustíte jednou dvakrát ... Ale už to nikdy nebude jako s albem SCHREI nebo ZIMMER 483. Pokud se nevrátí k tomu co dělali dřív. Co dobře dělali dřív. Tak budou jen ztrácet ...

Uff. Můžu si oddechnout je to ze mě venku. Potřebovala sem se o to podělit ... A je mi líp. Jako by ze mě něco vypadlo. Snad si to někdo přečte a okomentuje. Chci vědět váš názor. A klidně mi i vynadejte. Ráda se hádám x)).

15. 3. 2010 Už se těším na jejich koncert


Bill jako veverka xDD

28. října 2009 v 13:11 | KaTHulle |  Animace (TH)
1195912258_9203847_Bezimeni1 (300x225, 1707Kb)

HelloMobile.cz - Zaregistruj se

28. října 2009 v 13:02 | KaTHulle |  Hry, kraviny, popelnice ...

Hoohoou.
Chceš si vydělávat klikáním na reklamy ? U HelloMobile.cz můžeš.

Jak to funguje ?
Zaregistruješ se. A potom ti na e-mail chodí reklamní maily které stačí jen odsouhlasit že sis je přečetla.
Ze začátku je to trošku pomalí .. Ale když si tam zaregistrovaná delší dobu tak už to jede.
Můžeš také tuhle společnost doporučovat dalším lidem. A když budou klikat na reklamy tak budeš mít z každýho jejich kliku nějakou korunku. No nevyplatí se to ?

Pokud se chceš zaregistrovat tak klikni na odkaz. A potom zadej telefoní čísko, které vás doporučilo tedy moje x).

číslo: 732 318 019

prosím nešiť a napiš tam moje číslo. Nic ti to neudělá. A já z toho budu mít 0,50 Kč.


Koho by Tokio Hotel kousli, kdyby byli upíři?

27. října 2009 v 21:38 | KaTHulle |  Rozhovory (TH)
Tyjoo Gustav když něco začne dělat tak to stojí za to. Už sem ho sledovala když byli u toho chlápka Mario se jmenuje x). A teďka zase. Při té první otázce jak do Billa píchal tím prstíkem, aby mu zdělil jeho názor. Prostě skvělí.
Bohužel Evelyn nepřeložila celej rozhovor, protože té moderátorce nejde rozumět a já jí bohužel taky nerozumím ... ;(.***

Gustav: Ahoj, já jsem Gustav.
Georg: Já jsem Georg.
Tom: Já jsem Tom.
Bill: Já jsem Bill a my jsme Tokio Hotel. Podívejte se na naši novou desku Humanoid. Děkujeme moc za vaši podporu.

Koho by Tokio Hotel kousli, kdyby byli upíři?

Nedávno jste kluci udělali interview s MTV a mluvili jste o Twilight. A že bys měl zájem o to, hrát ve filmu. A že máš velký zájem...myslíš, že bys hrál dobrého upíra, takže...Tahle otázka je tak nějak pro vás všechny kluci. Kdybyste byli upíři a mohli byste kousnout jednu osobu, aby s vámi žila navždy. Kdo by to byl?
Bill: Myslím, že...
Georg: Přítelkyně. Moje přítelkyně.
Bill: Myslím, že u mě by to byl Tom.
Tom: Yeah. Pro mě by to možná byl Bill, ale...
Bill: Možná?
Tom: Yeah...
Georg: Jo, dobře vybírej, protože nemůžeme vybrat dva.
Tom: Jo, nemůžeme vybrat dva, přesně. Takže Bill si vybral mě a já bych si vybral...Jessicu Albu.
Gustav: Já bych vybral Billa.
Bill: Ty bys vybral mě?
Gustav: Ano, samozřejmě.
Bill: Okay. To je milé.
Georg: Proč?
Gustav: Je pro mě vším.
Georg: Okay.

(té moderátorce nejde rozumět protože nemá mikrofon)
Georg: Ne. Myslel jsem, že pro něj jsem vším, ale...
Takže poslechli jste si kluci už soundtrack k New Moon?
Všichni: Ne.
Ne? Tak to byste se na to měli podívat, je opravdu dobrý. Poslechli jste si někdy Twilight soundtrack?
Bill: Ne.
Ne? Vždyť jste fanoušky filmu, ne?
Bill: Jo, film je skvělý, ale nemám čas na soundtrack.
Nemáte čas na soundtrack? Okay.
Tom: Nejlepší soundtrack je Humanoid. Je to nová deska Tokio Hotel. Na to se musíte podívat.
Popřemýšlím nad tím.
Bill: Ne, musím říct, že se opravdu zajímáme o naši muziku a protože jsme takovou dobu ve studiu, tak nemáte čas na jinou muziku. Je to smutné, ale prostě jen děláte své věci a soustřeďujete se na to. Žádné jiné koncerty, žádná jiná muzika. Ne.

(té moderátorce nejde rozumět protože nemá mikrofon)

CZ Popcorn 11/2009

27. října 2009 v 21:21 | KaTHulle |  Časopisy (TH)
Tak tohle chci .. Tohle potřebuju ... Waw !! Takovej mega plagát ... juhuuu ...

špagety

27. října 2009 v 20:28 | KaTHulle |  Moje keci
To já takhle občas plácám. Měli sme špagety na večeřu x)).


Jinak sem chtěla říct, že mi ve čtvrtek teta skočí pro lístek na Tokio Hotel. Proč teta ? Protože bydlí v Praze a mamka nechce platit něco předem. Bojí se že by schramstli peníze a lístek by nepřišel. Tak snad tam pro mě zbyde nějaký přijatelný místo.
Taky mě napadlo že bych si koupila sedadlo. Jako že bych seděla. Seděla bych u zábradlí s dalekohledem a dvouma foťákama a náhradníma baterkama. Všechno bych fotila a nahrávala ... I když bych nechytla Billův ručník. A ani by mě nepolili. Pěkně bych si to užila. Co myslíte ? Kam by ste si koupili sedadlo vy ?

Vysvětlivky:
1. = Místo na stání před podiem
2. = Kde bych seděla.
Moje možný sedadlo ..