Říjen 2008

Tyhle brejle k němu nesedí

31. října 2008 v 22:26 | KaTHulle
nevím zdá se mi že je má strašně nasazený ,,v očích". A myslím že k jeho vlasům, a lícním kostím by se víc hodily ty velký ,,mušáky"xD


Teda mě se zdá že je strašně hubený

31. října 2008 v 22:23 | KaTHulle
Koukejte naty jeho slabí nožičky. Takhle vipadají nožičky anorektiček. Billí přiber aspoň pár kilo. Místo nových zubů si máš koupit něco kjídlu. A jestli tě bolej. Tak to máš za to že sis je nechal zpravit !!!!


Záběr na Billovi nožky:

tady vypadá Tom opravdu hubeně

31. října 2008 v 22:11 | KaTHulle
Tak tohle je ale fotka. Tom vypadá opravdu hubeně až moc hubeně. Až nezdravě jak kdyby na něm ty šaty drželi jen ta. Na mě to tak půsoví.


Ten pohled ...

31. října 2008 v 22:06 | KaTHulle
,,Vejdu se mezi ty dvě auta ?" to bych četla z jeho výrazu xD

Koukejte Bill si vzal kyselí bombony a pak byl překvapenej že sou kyselí xD

31. října 2008 v 21:54 | KaTHulle
Hustý viděli ste už TOHLE video z Halloweenu ? Jestli ne tak se na něj koukněte stojí to za to. Nevím přesně co mu říká protože sem tomu nevěnovala tolik pozornosti. Ale ta moderátorka mu dá na ochutnání kyselý bombon a to jekrásnej pohled jak se Billí šťuří. A potom ho vyplivne. A Gustavův bombůn letí hned za tím Billovím xD. Ale fůůj klucí tohle se nedělá flusat po zemi xD.


Zase si někdo hral xD

31. října 2008 v 21:46 | KaTHulle
Téda tohle umělecký dílo vipadá jako když si můj kamarád (4 roky) hrajea ,,tetuje" mě fixkama. Ehm ře by si kluci taky takhle podobně hráli xDxD.Tohle je škleb nebo úsměv ?? xD

31. října 2008 v 21:43 | KaTHulle
Netak to je už i na mě moc. Jak se šklebí bo usmíbá ?? CO TO JE ?? XD


To je mamlásek >> Prdelka moje xD

31. října 2008 v 21:32 | KaTHulle
Já se z nich jednou poseru. Oni mě pořát překvapujou a hlavně Gustav. Všiml si že když hodí do publika jen 2 paličky tak je z toho hodně rvaček, ulomenejch nehrů a pod. A tak si vzal zrovna celej štos paliček který zozhazuje.
A tady je taky vidět kolik ti maníci vydělávají. Bill si de za strašný prachy koupit nový zuby. :D A Gustav rozhazuje paličky ve velkym. No zachvílu přijde doba kdy Tom a Georg začnou zahazovat kytary (už takhle házej trsátka xD).


Billíček se nám rozjel xD

31. října 2008 v 21:05 | KaTHulle
To je bestovní. Konečně mu jedno město rozumím. Bill tam na začátku říká, no psíš křičí "New Yourk". A potom jak si klekne u toho ,,wake uz" (to znamená ,,vztávat" nebo tak něco ?). A stoupne si. Best I Love You :-*. A taky vidíme tu tomovu šukacíkytaru .... Lituju tu kytaru ... ALe Ráda bych si sní vyměnila místo. Ať Bill začne ojíždět mikrofon :-D.


Animace z 50 Epizody

31. října 2008 v 18:22 | KaTHulle
Tak tohle je hustý. Já se už strašnětěsím na další epizodu. Hlavně kvůli Billovi. Ještě si pamatuju jak na nějakým rozhovoru se ho ptali jestli měl někdy vlasy v culíku a on řekl že ne xD. Tak až se ho budou ptát porduhý tak ať se opováží říct že nikdy neměl vlasy v culíku. Hééh ale moc mu culík nesluší. A jak tam mává tou prackou jalkože to je jedno xD. Hustý. A podívejte se na Tomovi plavky buťto si koupil noví nebo má Billovi.


KLik na CČ

Miley Cyrus - 7 Things

31. října 2008 v 15:50 | KaTHulle
Našla sem zajímavý video. Já vím že nejdřív Miley pomlouvám a pak si sem dávám její písničky. ALe když ona mě tak strašně štve tím co dělá (a ta Hanna Montana) je pěkně trapná - omlouvám se jestli se někomu líbí). Ale prostě neměla by taklhle polmlouvat lidi se kterýma se baví jako s kamadádama (strašně mě to na ni mrzí) zdí se být sympatická. A taky se mi líbí ta její pecka 7 Thing. Ateďka sem našla parodii nato .. nějaký kluk ještě sem pořádně nepochopila co tam představuje aleje to zajímaví xDxD.

Official:

Parody:(hej ten kluk je totálně na hlavu xDxD)


Heeh jako nicproti ale tenhle týpek mě rozesmál :-D ten jeho ,,mužný" hlas xDxD.


OK už sem nedám ani jednu parodii na Miley Cyrus

Bill přiznává že má tatoo

30. října 2008 v 13:32 | KaTHulle
Tak to je mazec ... Jak to z něj ty fansky pomalu dolujou (ty informace o new tatoo xD). Ale důležitý je že se nakonec přizná. Takže je to venku. Ještě nikdo neví co na něm je.Ale prý než bylo hotový tak to trvalo 4 hodiny. A myslím že vtom rozhovoru padlo že má poretovanej celej bok. Omg tak to chci vidět xD.


a fotka z koncertu z Atlanty, na které jde tetování aspoň trochu vidět (už senemůžu dočkat až ho uvidím celí)

Obrázek “http://i38.tinypic.com/2myauzp.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Tokio Hotel TV [Episode 50]

30. října 2008 v 11:00 | KaTHulle
Oh my got ... No tohle je teda rozhovor xDxD. Oni tam něco ochutnávaj že ?? .. A jak tam na začátku paroduje tu Bryt xD. Ten se zbláznil xD. A Tomík změnil kytaru ... Na takovou tu malinkou xD. Hustě kdyby na tom hrál na koncertě. Ehm tady je vidět jak je to baví.


Chat s TH (30.10.2008)

29. října 2008 v 20:02 | KaTHulle
Tak tohle nesmím propásnout. Čet s TH xDxD. OMG. Já si chci s nima psát. Musím se domluvit s tatem. Abychtady mohla bejt dýl zejtra xD. Teda já syem vzrušená z toho :-D:-D. Né neberte mě vážně xDxD.
Takže nejřív se tam musíte zaregistrovat a to TADY. A potom už můžete jít na čet a to SEM.
TH tam budouzítra od 3:00 do 4:00 (to jenašeho času od 21:00 do22:00) jestli sem to našla správně.
O5 mě TH naštvali protože v registraci není CZ (jako stát) ... Kdyby hotam dodatečně přidali tak mi prosím napište (ale to pochybuju protože to bude hlavně pro Americký FAN a navíc česko není tak známí :´-(( BOHUŽEL)


Nesnášel své zuby - nechal si je zlepšit (DE Bravo nr. 45)

29. října 2008 v 19:36 | KaTHulle
Naliskat mu patří !!! Já chci starýho Billa a né nějoukou americkou ,,obludu". Já sem patřila mezi ty FAN který jeho ,,křivý" zuby milovali. A vůbec nevipadal jako králík .. Teda trochu jo. Vipadal jako rostomilej králíček k nakouknutí. A teď ?? Teď se to nedá k ničemu přirovnat. Jen k ,,těm co si nechali změnit zuby". DŠSNÝ !!!!
Nejrači bych jela do Ameriky a pěkne ho tam seřvala ale než bych se prodrala tou frontou tak by mi buďto utekly nebo bych si to rozmyslela a jen na něj zírala a mlela něco o tom že ho miluju xD.


Hvězdy ve zkrášlovacím procesu - dalším je: Bill Kaulitz (19) si nechal upravit úsměv. Po návštěvě doktora na krásu, Tokio Hotel zpěvák se ukázal na MTV Latin Awards v Mexiku s rovnými a zářivými zuby. Jaký to kontrast proti minulosti! Zuby byly vždycky Billovou zranitelností - alespoň to si myslel. I přes to, že miliony fanynek jeho úsměv milovalo, Bill se snažil vyhýbat velkým úsměvům na foceních. Důvodem je to, že: Jeho "králičí zoubky", jak je sám nazýval, neměl rád.
Teď přichází velká mezinárodní kariéra - a Tokio-Bill se zdá být ovlivněn svými kolegy. Takže si kluk z Loitsche, blízko Magdeburgu, zašel za specialistou v Hollywoodu. A mluvíme o naprosté obnově: jeho přední i zadní zuby byli vyrovnány a vyběleny. Některé pomluvy tvrdí, že se rozhodl pro takzvanou "Ortho-Veneering". U této metody je úzká keramická miska aplikována do každého zubu, což jim dává perfektní tvar a barvu.
Platba za takový poklad: alespoň 32000 euro! Woah! Drahý to úsměv, který se vyplácí: Bill září se svými kolegy Tomem (19), Gustavem (20) a Georgem (21) a už se nemusí zajímat o to, aby měl ústa zavřená, když se usmívá!
Co říkáte na Billovy nové zuby - a co by na sobě měl ještě změnit?
Napište svoje myšlenky na: Bravo, Klíčové slovo: Bill, PO Box 20 03 40, 80003 Munich nebo napište na e-mail post@bravo.de

Columbus, 27.10.08

29. října 2008 v 19:15 | KaTHulle
Chjo jak je tam chválí že byli nejhlučnější (asi v Americe). Jenže taky když ty Američanky sou celou písničku potichu a na konci začnou tleskat .. Tak se nedivim že je chválil .... A jak uvídí tu písničku a tak něžně, lehce, sladce řekne to ,,Love is dead "


Atlanta, 26.10.08

29. října 2008 v 18:55 | KaTHulle
Heh tak to je mazec koukněte na Georga jak to v 0:35 rozjel xDxD. A potom Tom tak si hraje s tou kytarou xDxD. Nj je vudět že se z nich stali hvězdy. A pak se mi tak strašně líbí jak Billí pořát tou rukou (nevím jak to mám říct) víte co myslim ??


Columbus - Ready, Set, Go + podprsenka :D

29. října 2008 v 17:07 | KaTHulle
Rafinovanost. Víte jak se rychle zbavit podprsenky ?? .... Dáte ji někomu jinýmu na mikrofon xD. .... Tak jako to udělal Bill v Columbii xD. A komu jinýmu by ji dal na mikrák než Georgovi xD.... Jinak má dobrej postreh xD chytil ji skoro za letu (myslím že kdyby ji nechytil tak ho přeletí někam ke Gustavovi) A jaksi jidal chvilku na mikrofon a chvilku do ní zpíval xD. A potom ji odnesl Georgovi. NJ Georguž je velkej pán ten ví jak se takových věcí zbavit xD.


Gustav - nová přítelkyně?

29. října 2008 v 16:49 | KaTHulle
Tak samozdřejmě že by nás Gustav takhle nepodrazil xD Né já mu přeju aby si už našel krásnou, hodnou holku. Přeju to všem člemům. Akorát bych byla taková smutnější kdyby si Billí našel babu :-((. Ale i to ho jednou čeká. Takže muto přeju xD.Tahle fotka vyvolává rozruch! Kdo je ta žena po Gustavově straně? Nějaká nová přítelkyně? Při společném nakupování v Los Angeles byl viděn bubeník Tokio Hotel s neznámou po svém boku. Všechno falešný alarm. Gustav je i nadále šťastně svobodný. Ta "neznámá" je se jmenuje Sarah Ostermann a není to Gustavova nová láska, ale produkční manažerka u Universalu - nahrávací společnosti, u které jsou Tokio Hotel.

Bill a podprda

29. října 2008 v 16:35 | KaTHulle
Hustý xDTopu pravou rukou jakoby chtel rict ,, Takjá si ji hned vyskousím" xDxD. Né sranda ale vipadá to tak. Teda bych chtěla vědět co s těma podprdama pak dělá. xD Heh třeba je fetišista (bo jak se to píše) xD. Až budu na koncertě tak muitaky nějakou hodím xD. Ale to by chtělo hodit všem a né jen Billovi tak aspoň ještě jednu pro Gustava :D.


Obrázek “http://i38.tinypic.com/t7ittg.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.