Září 2008

To snad není možný !!!

30. září 2008 v 22:27 | KaTHulle
Vidíte to co já ??? Já nenám na blogu úbec žádnou stránku !!! Ale mám to všechno v menu !! jako co jim hrabe !! Já se na to nemožu koukat ... Proč se to tak strašně změnilo ?? Jako pořát to blogu.cz hrabalo ale až tak jo ?? To snad není možný jako jestli se to nezlepší do tejdna tak piču na blog.cz stížnost pač tohle je už fakt moc !!!! A nejsem jediná komu se to takhle hnusně změnilo tedka sem to viděla i u Terušky na blogu. A mám tu koment že se to taky někomu změnilo. Mě to štve du spát sladký snííky !!!

Prezentace voskové figuríny Billa v muzeu Madame Tussauds (30.9.08) #1

30. září 2008 v 22:19 | KaTHulle
Já si chci taky šáhnou a políbit našeho voskového Billa nj ale zase nic tak až pojedu do Berlína tak moje první cesta bude tam... Jen mám trochu strach o tu figurynu když si ji každý políbí a ošahá tak bych chtěla vidět jak dlouho bude taková jaká cje teď :-D


Bill Kaulitz jako vosková figurína

30. září 2008 v 22:17 | KaTHulle

(c) http://tokio-hotel-de.blog.cz // iloveradio.de

Bill Kaulitz jako vosková figurína u "Madame Tussaunds" v Berlíně!

Jaká to čest pro frontmena Tokio Hotel! Jeho vosková figurína stojí ode dneška mezi světovými hvězdami jako jsou Jennifer Lopez, Justin Timberlake, Robbie Williams, Brad Pitt & Angelina Jolie!

V dubnu byl v berlínkém nobl hotelu "Ritz Carlton" skutečný Bill na přípravách, teď je Bill z vosku hotov.

Specialita: Oblečení, které nosí napodobenina Billa, pochází z Billovy skříně.

A také nechal udělat kopii jeho stříbrného prstenu.

Co říkali ostatní o TH na ASP Comet '08

29. září 2008 v 21:02 | KaTHulle
Přeložila Terushka pro terusky-tokiohotel.blog.cz

Daniel Lopes: "Jsem za ně š'tastný."
Oliver Pocher: "Jsou teď největší německá kapela."
Jedna z holek: "TH si nezasloužili tolik cen. Nemám je tolik ráda."(to ať si píše, že si všechny Comety zasloužili :D)
Chlápek s čepicí: "Je super, že TH vyhráli, protože to ukazuje, že německá kapela může být úspěšná i v jiných zemích a doufám, že si teď víc němečtí umělci začnou věřit a budou se snažit dokázat to stejné, co Tokio Hotel."
Muž v saku a kravatě: "Je trochu nudné vidět, že vyhrávají úplně všechno, ale jsou prostě fenomén, takže to tak je."
A tady u EVULE najdete video .. nechtělo se mi to kopčit tak si to pusťte takhle.

Bill před hotelem Renesainc (Kolín - 15.5.07) - HQ

29. září 2008 v 20:59 | KaTHulle
Já když sem tohle poprví viděla tak sem si řekla ,,Á zase nějaký fotky Georga :-D" a potom sem tam viděla ty pramínky a řekla sem si ,,Pane bože to je Bill?? Co to má na sobě ?? kdyť nejde úbec poznat xD"

Photoshoot - The Roxy - HQ

29. září 2008 v 20:57 | KaTHulle
Fotky z Los Angeles ;-)

HQ ->

"Dvojník Billa", Timo, o podvodu na RTL!

29. září 2008 v 20:55 | KaTHulle
Přeložila Terushka pro terusky-tokiohotel.blog.cz

Mnichov: Nový nos, botoxové rty a vyhlazené čelo - před čtyřmi lety se Timo Barth (21) z Gautingu poprvé odhodlal jít po skalpel plastického chirurga Wernera Manga.
Výsledek: s černými vlasy a jemnými rysy tváře vypadá jako Bill Kaulitz (19) z Tokio Hotel. Využívá toho a má kariéru jako jeho dvojník. Timo teď už ale se zpěvákem nechce mít nic společného, dokonce ho veřejně ponížil v televizi, ale s jeho vzhledem to jde jenom těžko. Teď začal nový život - přebarvil se na blond a nedávno podepsal smlouvu s renomovanou modelingovou mnichovskou agenturou. Jeho velkým snem je žít v New Yorku. Teď se ale jeho sen rozpadl - v talkshow Olivera Geissena byl veřejne ponížený.
"Byl jsem tam, jen abych se představil jako nový Tim. Tak jsem se už předtím dohodl s moderátory" stěžuje si 21-letý Timo. Společně jsme si prošli všechny otázky, on měl nachystané předem naučené odpovědi. Nakonec to ale bylo všechno jinak: "Ohlásili mě videem, kde o mně mluvili jako o Billovém dvojníkovi" Otázky moderátora, které měly dřív být o ideálech krásy, spíš směřovaly o životě s operacemi a životě v roli dvojníka.
To ale není všechno! Další host talk show, asi 50-letý muž, který se svlékl pro Playboy, se k němu choval jako k šílenci. Timo nebyl připravený na takovou slovní bitvu. "To, jak mě zesměšnit, určitě bylo naplánované!" Tím si je 21-letý mládenec jistý. "Po skončení jsem byl pořádně vyvedaný z míry. Ale oni že ne, že to, co mělo být řečeno, se řeklo - a že je z ničeho nemám vinit" povídá Timo. Jakmile ale dorazil na hotel, slzy se mu řinuly proudem.
Z programu nic nevystřihnou - bude se vysílat 30. září (což je zítra). "Předtím jsem musel podepsat smlouvu, aby se ta show mohla vysílat"
Timův závěr: "Do studia mě dovlekli pod falešnou záminkou. Od teď už nechci mít s RTL nic společné" Anke Eickmeyer, mluvčí RTL, obvinění popírá: "Timo Barth věděl, o čem se bude mluvit. Předtím nevěděl dopředu otázky. Nikdo na něho neútočil. Nedokážeme pochopit, proč by nás chtěl žalovat"
No tak po tomhle už vážně nevím co si mám myslet. Já osobně tam žádnou podobu nevidím. A byli na něj pěkně hnusný !!! Je mi ho líto .. Když říká že se domluvili na u rčitých otázkách a pak mu dají úplně jiný pak sou opravdu trapný !!! ... A navíc si nejsou úbec podobný ... No ale zase nevíme jestli ten Timo říká jak to bylo ...

Tokio Hotel milují Karl Kani

29. září 2008 v 20:47 | KaTHulle
Během srpna úspěšná kapela z Německa, Tokio Hotel, měla turné po USA. Po dobytí hitparád a prodání milionů alb v Evropě, kapela bere Spojené Státy jako bouře. Tom, člen Tokio Hotel, je fanoušek Karl Kani a prezentuje tuto značku i na americkém turné. Tokio Hotel vystupovali v městech Sayreville, Cleveland, Detroit, Chicago, St. Paul, San Francisco, Anaheim, Denver, Dallas a Houston. Kapela byla taky nominována na 2008 MTV Video Music Awards a vyhráli "Best New Artist".


Vosková figurína vs. pravý Bill

29. září 2008 v 20:43 | KaTHulle
Vosková figurína:
Pravý Bill:
Který je hezčí ?? Do komentů jo

Mě osobně se líbí normálně. Vím že kopie nejsou upa stejný a tahle je velmi povedená !!! Ale stejně to není ono ... Ve skutečnosti nemá tak trotáhlej obličej (je to vejmi nepatrné ale je ta nepravidelnost tam je) A taky to má divně udělaný kolem pusy ... Ale jak říkám je to povedená kopie !!! ... Když sem v Praze viděla Anetu Langerovou tak bych ji nepoznala zatímco Bill si je celkem podobný !!!

Backstage vyrábění voskové figuríny (2008) HQ

29. září 2008 v 20:39 | KaTHulle


Jak tam pozuje s tím okem xD to je moc sem se tlemila :-D A potom na té 4 (jak tam má tu nohu řekla bych že mu ji měří i když nevím jestli je to důležitý při té figurýně- velikost nohy ... no asi jo ale teď mě napadá že to bude asi kvůli té botě že ? ...) A pak jak ho všude přeměřujou a nejlepší jak na té 6 mu měří hlavu ale vipadá to jako by mu měřily vlasy :-D

Figurína - už zítra + volný vstup

29. září 2008 v 20:19 | KaTHulle

Už zítra bude pro veřejnost k vidění nová Billova vosková figurína!
Psalo se sice, že všichni, co přijdou zítřejší ráno, budou mít vstup zadarmo, ale teď na oficiálkách je, že první dvacet fanoušků, co ráno od 09:30 přijde a bude mít dárek pro Billa, bude mít volný vstup - jen těch dvacet!
Strašná nespravedlnost určo tam bude hodně fanoušků a jen 20 bude mít vstup zadáče a to ještě když bude mít dárek. Jako nevím proč se rozčiluju. Stejně chtěli jen nalákat lidi aby přišli navštívit to muzeum voskových figurín a oni měli prachy. Ale mohli by udělat nějakou akci kde by mohli fanoušci chodit zdarma. To by bylo spravedliví. A navíc nevím na co bude Billovi nějakej dárek beztak jich dostává habaděj !!! By to moh prodávat xDxD.

MTV EMA - máme dvě nominace + z tisku

29. září 2008 v 20:16 | KaTHulle
K Headliner ->

.. už se dá hlasovat! Hlasujte určitě tím stylem 'Stránka bez vzhledu' - je to stokrát rychlejší! Ale raději bych hlasovala občas i normálně, kdoví, jestli se to takhle počítá :D Sice jsem Vám ho tu už jednou psala, ale pro zopakování ;-)
Jinak, kdo je s nimi nominován, to už máte tady -> click
Najeďte na tuto stránku - http://ema.mtv.co.uk/ Pak musíte najet na Headliner. Potom dáte Tokio Hotel, ale ještě nehlasujete. Pak, pokud máte Mozillu, dáte Zobrazit, potom Styl stránky - a nakonec Bez vzhledu. Potom si už na té stránce lehce najdete TH - a klikáte a klikáte :D Pořád, dokud PC nehlasuje skoro za Vás, jak Vás nestíhá :D
Z tisku ->
"Největší hvězdy MTV EMA - Britney Spears, Tokio Hotel, Leona Lewis, Rihanna, Alicia Key a další"
"Jména těch, co budou se svými songy vystupovat, zveřejníme v dalších týdnech"
K Best Act Ever ->
Jo! Tohle mají TH taky! Zatím se ještě nedá hlasovat (jakmile se bude dát, připomenu), ale už jsou známé nominace :-)
Britney Spears Christina Aguilera Green DayTokio Hotel U2
Hej, Billovi dřívější největší oblíbenci, Green Day :D To mě zajímá, jak se budou tvářit, jestli jim cenu vyfoukne jejich fanoušek :D A ta Britney - sice TH na VMA porazila, ale to bylo kvůli tomu, že rozhodovala porota - to musíme dát! :D
Tak co myslíte? Mají TH šanci vyhrát obě ceny? ;-)

Zase blbne Blog.cz

29. září 2008 v 20:10 | KaTHulle
Taky to tak máte ??? Mě to upa moc blbne jako dám sem nějakej článek a potom v blogu vipadá upa jinak !!!! např TENHLE tady v blogu to vipadá hezky normálně a tam ??? To je strašný na to se nedá koukat natož to číst x(( Předtím mi blblo menu a teďka i články ??? Doufám že nejsem jediná které to blbne pač kdyby jo tak se na to ještě musím kouknout ale podobrý článek sem četla i jinde na blogu chjo tak doufám že se to zpraví aby sme mohli normálně psát.

18 Dipíík

29. září 2008 v 20:01 | KaTHulle
aAfkjfp01fo1i-26076/loc1191/09028_20kcelebrate4jc2_122_1191lo.jpg

Návštěvnost (22.9. 2008 - 28.9. 2008)

29. září 2008 v 19:58 | KaTHulle
Navstevnost za minuly tyden (22.9. 2008 - 28.9. 2008) je:
Pondeli: 44
Utery: 31
Streda: 38
Ctvrtek: 19
Patek: 54
Sobota: 66
Nedele: 158
Celkem: 410WAW

Shoot by Jens Koch

28. září 2008 v 20:50 | KaTHulle
Bohužel je na nich ten strašný copy, protože, pokud sem to dobře pochopila, ty fotky si musíte nejdřív koupit. Ale myslim, že to někdo odstraní a budou i HQ - to i bez nějakýho kupování :D Fanynky Tokio Hotel ví, jak na to ;-)
Tady se dají "koupit" x)

Celý Článek ;-)

Další video z ASP Comet '08

28. září 2008 v 20:40 | KaTHulle
Jéé jak tam Tom šeptá něco Billobi (škoda že tam nejde zvuk x(() A jak si ho Bill pak pohladí a dělá jako že nic xD to ja taky tak děsně TWCestní jí z toho nemůžu xD. A potom jak jim tam podávají to pití xD a Tom to posílá dál :-D a pak jak si nikdo nevzal to poslední pití tak jak si máchnul rukou a postavil si ho před sebe :-D

Hlášky Toma I.

28. září 2008 v 20:17 | KaTHulle
Přeložila Terushka pro terusky-tokiohotel.blog.cz - nekopírovat bez zdroje!

Tom: "Bill je vyšší než já, ale jinak mám všechno větší"
Reportér: Kdyby jste nepokračovali dál v dělání muziky, co by jste chtěli být?Tom: Porno herec!
Z Brava: Tom pózuje na fotce s obřím kondomem - když nám ho ukazuje, říká: "Fanynka správně odhadla mou velikost."
Reportér: Co děláte ve svém volném čase kromě hudby?Georg: Jezdím na koni.Gustav: Co ty víš o jezdění na koni...Tom: Co dělám ve volném čase? To, co se vždycky dělá při jízdě na koni.
Bill: To je místnost, kde trávím většinu svého života - zpívám písničky a tak.Tom: Ano, on si zpívá a já dělám všechno ostatní.
Tom: "Nemůžu říct nic špatného o mém bratrovi. Buď dobré nebo nic."
Reportér: Tome, držel jsi v ruce už nějakou zbraň?Tom: Ano, při močení. (:D:D)
Tom: "Gustav nebyl na vojenské prohlídce - a Georg jo, ale při střelbě není tak dobrý jako já, tak ho hned vyrazili."
Fanynka: Tome, miluju tě!Tom: Všichni mě milují.Cassie: Já ne..Tom: CO?Cassie: Jsem divná?Tom: Dalo by se to tak říct.Cassie: Ale i tak se se mnou vyfotíš?Tom: Vždycky.
Bravo: V březnu se vrátíte do Portugalska ..Bill: S novými písněmi!Tom: Největší překvapení je, že Georg tam přijede nahý!
Otázka od fanynky: Pokud by jste byli zvíře, co by jste chtěli být?Všichni: Pes.Tom: A Georg by byl ošklivá žába!
Otázka od fanynky: Kdyby vaše letadlo ztroskatalo v džungli, koho by jste snědli jako první?Tom: Georga - je na něm nejvíc masa!
Reportér: Jak budete dnes oslavovat?Bill: Počkejte, až zmizí reportéři, to pak budeme moct povídat.Tom: Jo, pořádně se opijeme! I když se vám zdá, že Bill mluví inteligentně, je už opilý, jen to dobře maskuje.
Tom: "Až budu bydlet s holkou, bude si muset zvyknout, že každé ráno uvidí Billův xicht"
Reportér: Měli jste v dětství nějaké vymyšlené přátele, se kterými jste si třeba povídali - a pokud ano, jak se jmenovali? (to sem dělala pořád :D že jsem si sama pro sebe povídala a v hlavě si tvořila imaginární postavy :D)Všichni: Nikoho takové jsme neměli!Tom: Řeknu vám tajemství - Georg má všechny přátele vymyšlené, kromě nás třech, co tu s ním sedíme. (to bylo pěkně hnusný)

1. Kolo SONC

28. září 2008 v 18:53 | KaTHulle

Shrnutí: Zúčastnilo se opravdu hodně lidí takže bude z čeho vybírat !!!

Pár mejch organizačních keců:
  1. Každé kolo bude začínat v Neděli.
  2. A bude končit v Sobotu.
  3. Pokaždé Vám dám vědět na blog (jestli začalo nové kolo a jestli ste vypadli nebo postoupili)
  4. Jak si budete shánět hlasy je na vás
  5. Na dipík vám dám tu celebritu se kterou soutěžíte (kdyby se to někomu nelíbilo tak mi napište koment !!!)

soutěžící: klik na CČ