Srpen 2008

OZÁMENÍ

31. srpna 2008 v 19:32 | KaTHulle
Zlatíčka chtěla sem vám říct že to asi nebudu stíhat. To víte škola děsej zabiják času xD. Ale budu se snažit sem chodit určo v pátek a o výkendech. Jééj já se bojím mě se ubec nechce do školy xD ale co nadělám ... Dneska sem obešla moje SB a na některý sem zapoměla napsat aby si mě nevymazali takže to říkám těd: eSBéčka MOJE MILOVANÝ NEBUDU MÍT ČASÍK TAKŽE NEBUDU NA VAŠE KRÁSNÝ BLOGY MOC CHODIT jak ýž sem psala tak tu budu hlavně o výkendech ale v týdnu se tu taky DOUFÁM zastavím ...Mějte se krásně a přeju všem krásný známky ve škole MOOC VÁÁS VŠECHNY LAFUJÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ

Picty Mon Cheri

31. srpna 2008 v 19:16 | KaTHulleTokio Hotel překvapí latinsko-americké publikum na MTV Latin America Awards

31. srpna 2008 v 19:06 | KaTHulle
______________________________________________
Německá kapela Tokio Hotel potvrdila účast na nadcházejícím MTV Latin America Awards 16.října v Guadalajara, hlavním městě mexického státu Jalisco a oznámili, že připraví něco "velmi speciálního, co překvapí publikum".
"Pro nás je to skvělá příležitost být pozváni na MTV předávání, je to velká čest, stále ale nevíme, co předvedeme, je tu plno nápadů, ale zajisté víme, že to bude něco speciálního, máme mnoho vizí," řekl zpěvák Bill Kaulitz na tiskové konferenci.
Tokio Hotel, jedna z nejúspěšnějších německých kapel mezi dnešní mládeží má dvojčata Billa a Toma Kaulitzovi, kteří založili kapelu v rodném Magdeburgu (Německo) v roce 2001 společně s bubeníkem Gustavem Schäferem a basistou Georgem Listingem.
Kapela přijela do Mexika v době velké popularity propagovat nejnovější album "Scream", kvůli čemuž byla autogramiáda kam se přišlo podívat na náměstí hlavního města více než 5000 fanoušků.
Když bylo viděno tolik lidí, Bill prohlásil, že si ani nepředstavovali, že v této zemi mají tolik fanoušků.
"Jsme velmi šťastní z autogramiády, byl to náš první kontakt s mexickým publikem a nikdy jsme si nemysleli, že přijde tolik lidí," řekl zpěvák.
O jejich albu "Scream", je to první anglické album, Tom řekl, že se rozhodli zpívat v tomto jazyce, aby se mohlo líp komunikovat se zbytkem světa.
Na podnět jejich písní, Tom oznámil, že nemají žádné zprávy, ale mluví o hlavních a důležitých tématech mezi mladistvými.
"Chceme, aby se lidi bavili. Děláme muziku, rádi děláme muziku, nic jiného," řekl Tom.
S prodejem tří milionů nahrávek v jejich rodném Německu a nějakými 26 cenami, Tokio Hotel představují Latinské Americe svoji nejnovější práci, která obsahuje nejlepší kousky z jejich předchozích alb "Schrei" a "Zimmer 483".
Jejich největším úspěchem je prozatím "Monsoon".

Tokio Hotel si užívají vřelé uvítání mexickým publikem

31. srpna 2008 v 19:04 | KaTHulle
_____________________________________________________
Mexiko, 30.srpna (AFP) - Užívají si vřelost publika během první návštěvy v Mexiku, německá kapela Tokio Hotel již připravuje svůj návrat v říjnu, za účelem účastí na MTV Latin Awards.
Na tiskové konferenci, kapela tvořená Billem, Tomem, Gustavem a Georgem mluvila o skvělém uvítání od publika během autogramiády, které se konalo na jihu města, kde ale bohužel kolem 800 mladistvých nemohlo dostat autogram. Bill, zpěvák kapely, řekl že ví o tom, že zbývalo asi kolem 50, nicméně se pokusí to vynahradit.
Na druhou stranu, němci, kteří přijeli na setkání s médii a uvítali ve španělštině, řekli, že tahle návštěva je začátek blízkého vztahu, který budou mít s Mexikem, protože si nikdy nepředstavovali, že by uvítání zde bylo tak vřelé.
"Bylo to velmi vzrušující a nebáli jsme se, protože ten křik, nám dodával energii," řekl zpěvák, který byl viditelně šťastný a opakoval, že ta radost je díky uvítání, které obdrželi.
O možnosti koncertů v tomto městě, němci oznámili, že prozatím nejsou žádné termíny určeny, nicméně již potvrdili účast na MTV Latin Awards, což se koná v říjnu.
Řekli, že udělají krátké vystoupení o kterém nebudou dávat detaily, protože jsou stále v přípravách a chtějí, aby to pro publikum bylo speciální. "Nikdy jsem si nepředstavoval takovou popularitu v téhle zemi, takže můžeme potvrdit, že se velmi brzy vrátíme."
Když se jich bylo zeptáno jestli jsou reprezentanti a vyslanci z jejich země kolem muziky, tak řekli, že nic takového nechtějí přijmout, protože neví, jestli ostatní německé kapely by rádi dělali takové kroky jako oni.
Po jejich návštěvě v Mexiku kapela pokračuje ve své propagaci alba "Scream", které se pohybuje v naší zemi na prvních místech popularity.
Další otázkou pro mladou kapelu bylo, proč zpívají anglicky a německy, na což odpověděli, že píší ve svém rodném jazyce, nicméně rozhodli se psát je i v angličtině, aby jejich muzika měla pochopení.

Tokio Hotel se vrátí do Mexika

31. srpna 2008 v 19:02 | KaTHulle
___________________________________________________
Mexiko City, Mexiko, 30.srpna 2008 - Tokio Hotel jsou v Mexiku kvůli propagaci jejich současného alba Scream, během návštěvy měli tiskovou konferenci, kde mluvili o nadcházejících plánech, včetně účasti na MTV Latin America Awards, což kapela okomentovala "Ještě nevíme, co budeme dělat, přemýšlíme o tom, jaké to bude, nemůžeme vám ale říct nic jiného, je to skvělá příležitost a jsme nadšeni," dodal Tom a Bill.
Kapela řekla, že stále neví, kdy se vrátí do Mexika na normální koncerty při nějaké důležité události v naší zemi, ale doufají, že to bude brzy.
"Samozřejmě, že se vrátíme do Mexika, v našem příštím turné budeme i tady, to je jisté," řekl zpěvák.
Řekli, že ještě nemají žádné plány a nepřemýšlí o budoucnosti, protože "je pravda, že ještě nejsou žádné termíny na návrat pro teď jsme šťastní, že jsme tady, až se vrátíme, budeme plánovat návrat, náš plán kolaboval, takže ani nevíme, kdy se vrátíme domů, ale ano, vrátíme se sem a brzy," řekli dvojčata.
Narozdíl od ostatních neměckých kapela jako The Scorpions, kteří nemají moc fanoušků v Latinské Americe, Tokio Hotel během návštěvy aztécké země zažili vřelé přivítání mexickými fanoušky.
"Zdravíme všechny, protože jsme potěšeni, že jsme tady, milujeme to, že jsme z německého města, samozřejmě, že máme dobrou náladu a jsme šťastní, že jsme tady," řekl Tom.
Bill, Tom, Georg a Gustav, členi Tokio Hotel, včera měli autogramiádu v Mexiko city, kam přišlo tisíce fanoušků. Nicméně ne každý si mohl užít přítomnost německé kapely, což jim bude nahrazeno.
"Cítíme se velmi dobře, neočekávali jsem tam tolik lidí, bylo to pro nás překvapení. Ale budeme se snažit to nahradit těm, kteří nemohli dostat autogram, protože to nebyla naše chyba, chtěli jsme na to více času, abychom to ukončili u všech fanoušků, ale nahrávací společnost nás požádala odejít," řekl Bill.
Společnost na tohle dodala, že "hodně lidí, kteří nedostali svoje autogramy se podepsali našemu osobnímu manažerovi a pro ně bude autogramiáda příští týden, pro to lidi zanechali svoje jména a budou podle toho označeni."
Jejich unikátní styl.
Jejich muzika je pro každého, kdo ji chce poslouchat, protože tam nejsou žádné zprávu adresované někomu určitému, všechny texty ze současného alba Scream jsou naprosto jiné.
"Vlastně nemáme žádné zprávy, které chceme oznámit mladým lidem, když dávají pozor na písně, tak jsou velmi různé, s různými předměty. Co chceme je to, aby se to fanouškům líbilo a bavili se tím, co pro ně děláme. Rádi děláme muziku a chceme ji sdílet," řekl Bill.
Další velmi jasný znak kapely je jejich styl oblékání a účesů, hlavně zpěváka Billa, který byl tázán na svoje vystupování a kým je ovlivněn, odpověděl, že "originální a vzniklo to na Halloween párty, když mi bylo osm nebo devět let a byl jsem oblečen jako upír a zalíbilo se mi to a tak jsem začal nosit černý make-up, vytvořil si vlastní osobnost a líbí se mi to."
Nakonec, když se jich bylo tázáno na důvod nahrání alba v angličtině, Scream, po dvou albech v rodném jazyce, němčině, tak to bylo pro potěšení z dalšího jazyka.
Kluci vystupovali na Palacio de los Deportes, jako součásti události rádia.

Narozeniny na 483 rádiu!

31. srpna 2008 v 18:58 | KaTHulle
Poslouchejte v nedělí OBROVSKOU narozeninou párty vašich oblíbených dvojčat Bill a Tom v tuto neděli na 483 Rádiu!
Je to online show a můžete to poslouchat odkudkoliv na zemi! Něco takového jste ještě nikdy neviděli! Můžete tam volat, mluvit s jinými lidmi na chatu, poručit si píseň, sledovat videa, jít na webkameru a mnohem více! Bude tam dost Toma a Billa, aby to potěšilo vaše srdce a všechny druhy Tokio Hotel písní a videí.
Kromě toho se tam dají i vyhrát ceny!
Plus tam budou speciální hosti, mezi nimi například dívky z "Caps Off For Charity" (které měli setkání s TH v Saint Paul) a řeknou vám vše o této charitě a jak můžete pomoci!
Párty je v neděli, 31.srpna ve 22:00 našeho času. Show poběží po dvě až tři hodiny

Žvíkačka

31. srpna 2008 v 11:53 | KaTHulle

Jéj zase škola

31. srpna 2008 v 11:26 | KaTHulle
Jééééj ta škola šílená chjo mě se nechce ale zase nechci zůstávat doma ... Waw a těd když na to myslim tak se mi tam aji chce xD sem praštěná já vím ale už mě to doma nebaví je tu nuda celý prázdniny sedět doma nikam nejít zakalit nebo tak no prostě nuda ... A ještě něco vám musím říct chjo jak sem měla ty Heelys tak se mi rozbilo kolečko x((( pudu jim to reklamovat ale ještě ho skusíme přilepit (zase mama myslela) xD no ale snad to pude xD UVIDÍM xD

Krátký rozhovor po vystoupení na Gran Concierto

31. srpna 2008 v 11:17 | KaTHulle
Rozhovor po Mexickém koncertě ještě jednou tentokrát překládala Evuje http://tokio-hotel-de.blog.cz
Něco zábavného, co se vám stalo během turné?
Bill:
Jedna dívka se dostala do naše pokoje, vylezla k nám až do druhé patra.

Tady v Mexiku vás trochu známe, ale chtěli bychom vědět víc. Proč Tokio Hotel? Vy jste z Německa.
Bill:
Máme rádi velká města, tak jsme mysleli, že by bylo vhodné Tokio.

No Mexico City je velké město. Můžete mít název kapely Mexico City Hotel (všichni se smějí)
Bill:
A protože cestovat po celém světě byl náš sen, zvolili jsme slovo hotel.

Jaké jsou vaše plány po Mexiku?
Bill:
Poletíme do L.A. pokračovat v turné a na VMAs, jsme dvakrát nominováni.

Díky moc, že jste přišli. Za dva dny máte narozeniny. Co budete dělat?
Tom:
Nevíme ještě, ale jistě to bude hříšné.

Potom ten chlap mluví, že dělají na tomto místě koncert 20 let každým rokem a že mít tam TH, je ctí.
Znova děkuju.
Tom:
Muchas gracias.

Něco španělsky?
Gustav
: Como esta chica.
Tom: Hola. Muchas gracias. Te quiero puta (puta je urážlivé slovo)
Georg: No.
Bill: Viva Mexico!
A Fotka z koncertu

Rozhovor pro mexické rádio 97.7

31. srpna 2008 v 1:45 | KaTHulle
Tady je rozhovor po koncertu v Mexiku.
A tady je na stáhnutí aspoň část toho rozhovoru ->
http://www.mediafire.com/?q2ur3joxcfm
Přeložila Terushka pro terusky-tokiohotel.blog.cz
Kdo spí nejdýl a kdo je největší opozdilec?
Bill: Georg, vždycky pozdě. (zaškrtit ho za to! x\)
Georg: To není pravda.
Bill: Gustav je nejklidnější.

Tom: Ich bin Sex Gott. (jasněěě :D)
Co se Vám stalo nejtrapnějšího nebo nejvtipnějšího na turné?
*příběh o fanynce, která se vyšplhala do druhýho patra - známe*

Proč se jmenujete Tokio Hotel, když jste Němci?
*taky pořád dokola*
Co budete dělat dál, po dnešní koncertu?

Bill: Poletíme do Los Angeles. Jsme nominováni na dvě ceny VMA. A taky budem během dvou dnou slavit moje a Tomovy narozky.

Co se bude dít na narozky?

Tom: Zatím nevíme, ale bude to určitě hříšné! (tak to už se těšim :D)

Znáte nějaké španělské slovo?

Georg: Come estas chica?
Bill: Viva Mexico. (originální.. :D:D)
Tom: Muchas Gracias. Te quiero (Miluji Tě) (způsob, jakým to vyslovuje, mě přivádí do hrobu xDD)

Mexický koncert - info + download + vyvrácení playbacku

31. srpna 2008 v 1:29 | KaTHulle
TAKŽE CHYBA!
Bylo to živě!

Holky, co už se vrátily z koncertu nebo dávaly vědět skrz sms, to potvrdily! To rádio prostě jen písničky dalo z verze CD a přestávky, ve kterých Bill mluvil, byly živě. Nejspíš to tak chtěl TH management. (asi aby sme je neoposlouchali :D)
A jinak byl koncert prý úžasný, plný energie a tak ;-)
Download
Tady si můžete stáhnout tři písničky, které TH hráli - Ready, Set, Go!, Don't Jump a Monsoon. Vystupovali jen s těmito tři songy.
http://www.sendspace.com/file/qqali3
(je to rádiová verze, ne živá)
A co měli kluci na sobě?
Bill měl černé kalhoty, bez zipů (naštěstí :D), černé triko s červeným a zlatým potiskem, Tom měl červený tričko a na něm bílé čmáranice. Gustav měl džíny a černé triko (kde nechal kraťasy? :D), Georg džíny a černé triko s šedou.

Autogramiáda v Mexiku - review by pwrpuffgrl

31. srpna 2008 v 1:18 | KaTHulle
Právě jsem přišla domů z autogramády TH v Mexiku a musím říct, že to bylo cool, ale zároveň zklamání. Byla jsem mezi 2000 lidmi, kteří dostali autogram, takže jsem naštěstí viděla jejich úsměv, byli přátelští.
Dvojčata se většinu času usmívala, Gustav byl….vážný, ale zdvořilý. Georg nesmělý. Nic jsem jim neříkala (poté, co jsem čekala 9 hodin, jsem byla unavená a venku bylo chladno a pršelo) a oni mi taky nic neřekli, haha, ale byli velmi milí, nemůžu si stěžovat.
- Bill měl na sobě červenou, vlasy nahoru, Tom měl na sobě hnědou, Gustav a Georg byli v černé.
- Dvojčata se prostě dokonale usmívají…mají perleťově bílé zuby a když se na vás usmějí ještě ve stejnou dobu, je to prostě úžasné.
- Tom má světlejší barvu očí než Bill (možná proto, že Tom měl na sobě hnědou), nemohla jsem se prostě přestat dívat do jeho hnědých očí. Někde jsem četla, že když se podíváte do Tomových očí, máte pocit, jako byste zažili orgasmus. Nemůžu popřít, že je na tom trochu pravdy, haha.
- Nemůžu se dostat z toho, jak ….je Georg KRÁSNÝ. Má nejhezčí zeleno-modro-šedé oči, perfektně narovnané vlasy a mírný úsměv. Z Toma jsem kompletně unešená, ale Georg je prostě …nádherný. Mimochodem, ten se na mě tak sladce usmál, přísahám, že jsem se uvnitř trochu roztekla, haha.
- Gustav je prostě báječný. Jak kamarád řekl: "Pokud by se nenarodil, Pixar by si ho vytvořil, on je prostě příliš roztomilý". Je dost vážný a plachý, vypadal i nepříjemně, ale nebyl hrubý nebo tak, trochu se i na mě usmál. Má ty největší oči a nejdelší řasy, co jsem na klukovi viděla.
- Bill je prostě ohromující, jé hodně vysoký a sledovat ho je působivé. I když s vámi nemluví, usmívá se takovým způsobem, že máte pocit, že v tu chvíli umřete. Nevím, je to těžké popsat. Je opravdu cool a kolem něho je takové sladké aura, které na vás skutečně silně působí.
Potom si zbývají část fanoušků chodila od obrovského parkoviště pro podpis. Všechno šlo dobře, dost rychle a dynamicky, všichni dostali autogram, kluci mávali, usmívali se a potom se to stalo…
O hodinu poté, co jsem dostala autogram, viděla jsem jejich blonďatého bodyguarda (nevím, kdo to je, ale vůbec nevypadal přátelsky) mluvit s Billem a kroutil hlavou "ne". Jejich bodyguard dal ochrance pokyn, aby přestali lidi pouštět. Bill si stěžoval a řekl tomu bodyguardovi, ať ty lidi nechá. Potom dávali asi ještě půl hodiny autogramy, pak skončili a nedali ano polovinu autogramů, které slíbili.
Jeden sekuriťák řekl, že si kapela bere od podepisování chvíli volno. Ale asi o 10 minut později jejich mexický manažer řekl, že Billovi a Tomovi je špatně (kvůli nadmořské výšce ve městě) a museli odejít. Měla bych zmínit, že do Mexika přijeli dneska.
Byla jsem naštvaná, protože před mým bratrem bylo vpuštěno pouze deset lidí, nahrávací společnost vydělala na nakoupených CD, sice jste tak mohli dostat náramek, který zaručoval vstup na autogramiádu (což ale stejně bylo k ničemu), holkám, co na ně 10 hodin čekaly ve studeném dešti, se nepodařilo získat jejich podpis.
Opravdu nevím, jak moc bylo dvojčatům špatně, protože při podepisování se mi zdáli být naprosto v pohodě, vím, že tohle město může přemáhat, ale proč nemohli zůstat Gustav a Georg? Bylo tady pouze 100 lidí nalevo, možná méně…
Upřímně řečeno, mám z toho všeho smíšené pocity. Cítím se tak šťastná, protože jsem se s nimi setkala a sdílela pohled s Tomem, ale je mi zle, jak tam nechali ty malé holky čekat zbytečně. Vím, že tohle není poprvé, co opustili nebo zrušili akci…

Teď ted'd je hrajou RYCHLE

31. srpna 2008 v 1:16 | KaTHulle
Jééj už je začali hráát http://www.surfmusic.de/radio-station/radio-97-7-fm,191.html Vipadá to jako na playback neni slyšet žádný publikum a nic ... Teďka hrjou Monsuun jééj já se heppy waw zase budu brečet ŠTĚSTÍM xD

Waw

31. srpna 2008 v 1:07 | KaTHulle
Waw teď právě mluvíí Bill a občas Tom http://www.surfmusic.de/radio-station/radio-97-7-fm,191.html Ubec jim nerozumíím ale je to úžasný ale ten koncert by byl lepší .. chjo pořát nemůžu přestat brečet rychle poslechněte

Achjo

31. srpna 2008 v 0:58 | KaTHulle
Musela sem to vipnout ... A teď sem to zapla a přečetla sem si že už je hráli ... NÉÉÉÉÉÉ asi umřu 3 hodiny tu poslouchám ty Mexický kraviny a když konečně pustěj TH tak to musím vipnout PROČ ?? Lidi prosim vás nemáte někdo záznam moc bych to chtěla slyšet x´((( udělám pro to všechno řekně te si udělám i to co neumíím PROSÍÍM PROSÍÍM ... JÁ VÍM ŽE SI TOHLE ASI NIKDO NEPŘEČTE ALE KDYBY SI TO NĚKDO NÁHODOU NAHRÁVAL PROSÍÍM ALE UŽ SEM PSALA ... CHJO SEM V KONCÍCH UŽ DÁL NEMŮŽU POMOCT

Bill v letadle

30. srpna 2008 v 23:50 | KaTHulle

TH o zmrzlině, účesu Billa a grkání - překlad

30. srpna 2008 v 23:49 | KaTHulle
Přeložila Terushka pro terusky-tokiohotel.blog.cz
Všimla jsem si, že poslední dobou na koncertech vás teď zpívá víc. Jsou ve vaší skupině ještě jiní zpěváci než Bill?

Tom: Nevěřím tomu. Myslím, že Gustav a Georg jsou skvělí zpěváci. Abych byl upřímný, já jsem nejlepší zpěvák, ale chápejte, Bill přece potřeboval nějakou práci. Takže je to prostě náš zpěvák. A navždycky bude. (noo, spíš bych řekla, že Tom je z nich nejhorší zpěvák :D to už i ten Gustav zpívá líp :D)
Jste často srovnáváni se Cinema Bizarre - co si myslíte o jejich muzice a stylu?
Bill: V tomhle tématu se moc nevyznáme.
Tom: Yeah.
Bill: Moc o téhle skupině nevím. Viděl jsem jen jednu jejich fotku.
Tom: Yeah.
Bill: Neznám jejich muziku ani kluky, co v téhle skupině působí. (o to slovo "kluky" bych se hodně hádala :D)

že by ??

30. srpna 2008 v 23:38 | KaTHulle
Jeej už si připadám trapně pořát se těším a pořát nic ... ale teď už se něco děje ... poslechněte sami http://www.surfmusic.de/radio-station/radio-97-7-fm,191.html No doufám že už je pustěj jinak na mě vlítne mama ... chjo HONÉM nemám na ně celej den ... Waw tohle by byl můj první živý koncert ... já se zblázním brečím štěstíím chtěla bych je slyšet .. jeej těd je nějakej aplaus chjo zase reklama xDxD teď brečím že už musím jít ... Ne já nechci já bych to chtěla slyšet ale já tu opravdu brečíím x((((

Já už to nevydržím

30. srpna 2008 v 22:53 | KaTHulle
Jéééééj tak zase ne .... Chjo zase sem ječela naprázdno ... Ale pořát tam říkají něco o TH (ale víc jim nerozumíím xD) pořát něco o Tokio Hotel pojďte mi to někdo překládat xD jééj ted kdo neví o čem je řeč tak poslouchám mexický rádio více ZDE ... Už mě to přestává bavit pořát i u prostřed písničky říkaji něco o hytu ,,Seinte seinte" (heh nevím jak se to piše ale takhle to vyslovujou) ... Chjo ječtě jednou nějaká falešná naděje a půjdu tam a uškrtím je a pak si poslechnu TH na živo ... Nebo zmením pořadí nejdřív si poslechnu TH a potom už budu jinak naladěná a nebudu chtít nikoho škrtit takže ještě jednou sem dám ten odkaz na to rádio http://www.surfmusic.de/radio-station/radio-97-7-fm,191.html a poslechněte !!

iZuš v BlaCk LiStu

30. srpna 2008 v 22:22 | KaTHulle

[1]iZuš, web, 30.8.2008 22:14

čauky....celkem mě zaujal tvůj blog! chtěla jsem se jenom zeptat, jestli bys ses nemohla podívat na ten můj a napsat svůj názor!!!moc díky...(jinak sorry za reklamu)!
Jéééééj sem ráda že se ti líbi můj blog a když tě tak zaujal to sis nevšimla té rubriky ,,Reklamy" ??? No asi ne takže se nikam nekouknu a nemusíš se omlouvat stačilo to napsat rubriky ,,R"