Červenec 2008

Sraz 483

31. července 2008 v 16:25 | KaTHulle
Ahojky všichni fans Tokio Hotel!!!!

Od Demonsrazu již uplynul téměř půl rok a proto nastal čas uspořádat další mega fan akci!!!!

483 SRAZ!!!

A o co se vlastně jedná?
Hlavním cílem 483 Srazu bude nakreslit obří nápis 483! Bude opravdu velký, a proto potřebujeme Vás všechny, abyste přišli na pomoc ;-)

Sraz se bude konat 9.8.2008 od 14:00 před pražskou O2 Arenou. (bývalou Sazka Arénou) Je to místo, kde Tokio Hotel započali svou 483 Tour a proto se sraz bude konat právě tam a jako vzpomínku
nakreslíme před halou křídami velkou 483.

A co potřebujete s sebou? Co nejvíc barevných kříd!!! Čím víc, tím líp….

V rámci programu dostanete také dotazník. Ten bude obsahovat otázky ohledně vás a Tokio Hotel. Ty nejlepší a nejzajímavější
odpovědi poté budou zveřejněny v naší budoucí Fan-knize.

A teď pár technických záležitostí:
- pro mimopražské…k 02 aréně se dostanete metrem B, stanice Českomoravská
- sraz se bude konat, jen pokud nebude pršet…(v případě, že den před akcí bude pršet, sraz se ruší a bude vybrán nový termín)

Pokud chcete na sraz přijít, napište to prosím na thnachtschechien@email.cz a připište kolik vás bude. (Není to závazné, je to jen orientační pro nás, abychom věděly, kolik lidí máme čekat.)

Tak, to je vše. Pokud máte nějaké další dotazy, posílejte je na výše uvedený e-mail.
Zatím ahojky a mějte se krásně

Alča

TH rozhovor s Oliverem Tansonem

31. července 2008 v 12:59 | KaTHulle
"Historický křik, vyprodané koncerty, nejlepší pozice v hitparádách - Tokio Hotel! Německá popová kapela byla už nominována do různých kategorií. Opravdový úspěch! A to teprve začalo… koncert v Lucembursku! Rockhal - 7.3.2008
Interview

Gallery
Oliver Tanson rozhovor
Tom: Ahoj, tady Tom!
Georg: Já jsem Georg.
Bill: A já Bill!
Všichni: A my jsme …Tokio Hotel!
Bill: Hodně fanouškům nám píše a říkají nám, že některé naše písně jim v určitých situacích pomohly a později se lépe cítí. Já sám to znám a myslím, že každý z nás poslouchá spoustu hudby a pomáhá nám a v určitých okamžicích nás i do značné míry podporuje a my samozřejmě chceme dělat to samé. Ale jsme rádi, že když děláme songy, tak se lidé cítí lépe. Nemyslím, že jsme nějak vybraní. Myslím, že je lepší, aby se lidé našli sami, tak jako tomu bylo u nás, to byla optimální příležitost. Ale já na tomhle nejsem ten typ.
Tom: Je dobré, že když máte kapelu a znáte se mezi sebou tak dlouho, je dobré si navzájem pomáhat a držet při sobě, takže neprocházíte životem v růžové bublině a drží vás v realitě při zemi.

Jonas Brothers - SOS

31. července 2008 v 12:51 | KaTHulle

Supr písnička líbí se mi dá se na ni skvěle tancovat ...


Jonas Brothers mají zájem pracovat s Tokio Hotel

31. července 2008 v 12:09 | KaTHulle

Někde sem přečetla že Jonas Brothers chtějí spolupracovat s Tokio Hotel -> TADY o tom mluví a tady je překlad: Jonas Brothers: To byl vždy náš sen. Jsme velcí fanoušci Tokio Hotel. Snad budou cestovat oni s námi tady a my s nimi v Americe. Ještě to není jisté.Ale pracujeme na tom. ← Přeložila tokiolafee a její blog → tokiolafeehotel.blog.cz


Jonas Brothers

31. července 2008 v 12:01 | KaTHulle
Naprostá mánie v celé Americe! Kam vkročí bráchové Kevin, Joe a Nicktam se ozývá jen ječení fanynek - prostě jako TH mánie u nás v Evropě. Díky své stejnojmenné desce,kterou tito bráchové z New Jersey vydali loni v létě (2007) , získali navždy srdce obrovského zástupu holek.Jejich nový singl "S.O.S." má taky obrovský hitový potenciál. Fanoušci naprosto milují look kluků i jejich pop rockový styl. Tohle trio už spolu hraje od roku 2005 a jako předskokani už vystupovali třeba před Kelly Clarkson nebo Miley Cyrus. A teď by tito tři týpci měli dokonce dostat i vlastní TV sérii : " J.O.N.A.S." , která se začne vysílat letos v létě v USA. Tenhle červen je můžeš slyšet živě v Evropě na turné Avril Lavigne.
Tento obrázek byl zmenšen tak aby se vešel na vaší obrazovku, klikněte na něj a zobrazí se v plné velikosti. 5

Jak mít správný jídelníček pro hubnutí?

30. července 2008 v 20:55 | KaTHulle
RÁNO:
 • jakýkoliv čaj nejlépe černý,džus
 • celozrné vločky s mlékem a k tomu ovoce klidně i bez
 • nebo celozrné pečivo se sýrem neboli šunkou(néé vysočinu!)
 • musli tičinku jablko,jogurt JeDnO Z toHo
ODPOLEDNE:
 • spíše menší obídek jaký koliv
 • nepřecpávat se!!
 • jíst pomaleji
 • spíše více rýže neboli těstoviny
 • Néé hamburgr..není zdravý
VEČEŘE:
 • K večeři si nedávej moc jídla spíše malé porce
 • jez maximálně v 18:00 PROČ??Protože večer by se ti zbytek jídla který se ti nestačil strávit se promění v tuky
 • celozrné pečivo,mléčné výrobky
 • zelenina,ovoce,saláty
Každý Den:
 • pitný reřim...dobrá voda,juice,štáva
 • nejíst moc sladké,spíše úplně vynechat

Překlad "One Night In Tokio"

30. července 2008 v 20:49 | KaTHulle

Přeložila Terushka pro terusky-tokiohotel.blog.cz
Saki: Koncert je vyprodaný! Téměř 12 tisíc fanoušků!
Tom: 12 tisíc.
Bill: 12 tisíc! Aaa!
Bill: Před show jsem vždycky nervózní. A tréma neopadá - právě se to vždycky ještě zhorší. A já jsem mega nervózní.
Tom: Intro na začátku musím hrát sám. Vidím všechny ty llidi, svou kytaru zkontroluju snad tisíckrát, jestli dobře funguje - a pak se mi začnou klepat ruce. Je to totálně šílené. Ale těšně předtím, než začnu hrát, se ledy prolomí a nakopne mě to.
Bill: Často dostanete husí kůži. Na podium přicházím později než ostatní, ale už si uvědomuju křičení fanoušků, všechno to vzrůšo a světla. Je to neuvěřitelné.
Georg: Když stojíte na podiu, je to jako v jiném světě. Takové to "click" a pak jsi totálně zaostřený a prostě to uděláš. Prostě hraješ. Nic si z toho nemůžu vzít - například si čtu pár transparentů, ale pak si na ně nevzpomenu, protože jsem v takovém adrenalinu. Jsem jako v záplavě euforie. Jsem totálně šílený.
Gustav: Já nevím. Když jsem na podiu, sem ve svém elementu. Publikum čítající 5 tisíc lidí, kteří ti tleskají. O tomhle jsem vždycky snil.
Georg: A teď přímo do hotelu!
Tom: Za jak dlouho tam budem?
Řidič: Za necelou hodinu, 45 minut.
Tom: Oh, můj iPod není nabitý!
Bill: Kontakt s fanoušky je těžký. Vždycky si na ně necháme čas. Vždycky se nervujeme, když někam přijíždíme. Ale vždy se podepisujeme, fotíme s fanoušky, protože jsou vždycky tak oddaní. Pořád na nás strašně dlouho čekají.
Gustav: Myslím, že se vždycky snažím být dostupný. Například když fanoušci čekají před hotelem a chtějí autogram, je pro mě normální se na chvíli zastavit a rozdat jim pár podpisů.
U Toma na pokoji v hotelu
Tom: Lidé, co pracují těžce a vydělávají nejvíc peněz, mají vždycky nejmenší pokoj. Podívejte se na to! Ostatní dostali větší pokoje! To je ubohé!
Kameraman: Máš pravdu.
U Billa v pokoji
Bill: Jaká srandovní vana! Podívejte se, jak je malá. To je opravdu pro Tokio Hotel, vyrobené pro malé lidi.
Bill: Ostatní mají postele pro jednoho - já mám manželskou. Pracuji dlouho a těžce, takže potřebuju komfortní postel. Potřebuji hodně místa.
Saki balí
Saki: Tohle je jedna z každodenních rutin. Stěhovat 26 kusů zavazadel, čtyřikrát denně. Ubytovat se a zase odjet z hotelu. Přijet a odjet na stadion.
Tom: Ráno se vzbudíme kolem osmé až jedenácté, jedeme na další místo, sedneme si do dodávky a tam ještě spíme. Na stadion přijedem okolo půl čtvrté a ve čtyři je zvuková zkouška. Pak se otevírají dveře pro fanoušky - to zrovna jíme. Jsme v backstage, dáváme interview atd.
Vysedávají z auta
Georg: Brr, tady mrzne!
Tom: Jdeme!
Tom: Musím říct, že naši fanoušci jsou speciální. Nezáleží na tom, co děláme - jestli hrajem na malém podiu nebo na gala koncertu. Vždycky tu jsou.
Tom: Do backstage se dostanete, jen když vyhrajete M&G. Musíte mít štěstí. Takže je šance se dostat do backstage.
Georg: Ale hodinu před začátkem show je time-out. Jsme spolu a rozcvičujeme se. Jedno z našich zlatých pravidel je sejít se půl hodiny před začátekm koncertu všichni v zákulisí - jinak by koncert nevyšel.
Georg: Hraju na dvě různé basovky - hlavně, kdyby mi náhodou praskla struna. Všechny mám od Sangberga. Dělají nejlepší basy.
Tom: Cool, co? Je to Gibson Custon.
Catering
Paní: Chtěla sem vám dát tohle. Třeba na svačinu. Snad vám bude chutnat.
Gustav: Někam přijedem a všichni všechno zařídí. To je vážně skvělé. Dřív nám nástroje museli vozit rodiče. Jen Bill si vždycky jen nosil mikrofon.
Hrají Unendlichkeit (<33)
Bill: Nemám CLICK! (to se nikdy nepochopila xD)
Bill: Máš CLICK?
Bill: Vždycky se na koncertech dáváme dohromady. Na začátku jsme my skupina a oni publikum - ale na konci jsme všichni jedno. Čas rychle utíká. Je to zvláštní pocit. Nejde to popsat. Nejlepší pocit, jaký můžete mít.
Tom: Jít mezi fanoušky je těžké. Musíme se vždycky maskovat. Schovávám si vlasy, dávám si kapuci. Ale neprozradím všechno! (směje se)
V letadle
Tom: Nesnáší lítání! Dokonce tu nejsou žádný okna! Při turbulencích panikařím. Mohl bych zemřít! (náš drsňák se strachuje xD)
Bill: Musel jsem vstávat v 8. Ostatní byli včera na párty. Ale já ne, takže skupina zůstane úspěšná. Všechno to záleží na krásném zpěvkovi - a já vypadám skvěle. (hlavně že se pochlubil :D)
Bill: Georg spí.
Přijíždí na Echo Awards 2006
Tom: Červený koberec není tak vzrušující jako show.
Georg: Přemýšlím o tom, jaký to bude.
Tom: To já taky.
Georg: To je opravdu... Mám trému.
Tom: Fakt?
Bill: Je tu spousta lidí. Míříme na červený koberec. Média čekají. Není tu moc fanynek - škoda.
Georg: Echo Awards nebyly dobré, protože červený koberec byl dlouhý asi jen jeden metr a my se nemohli podepsat všem fanouškům. A to tam čekali třeba 8 dní předem. Strašně nás to vůči nim mrzelo.
Bill: Tak cool! Jsou tu jenom fanoušci Tokio Hotel, neviděl jsem žádné jiné! Tolik lidí! Víc, než jsem čekal.
Gustav: Je to pěkné, když jste oceněni za to, co děláte. A víte, že fanoušci stojí při vás. To je vážně krásná zkušenost.
Georg: Jde to pořád výš a a výš, jako raketa. Najednou jsme se tu objevili. Byl bych rád, pokud bychom mohli dělat muziku navždy.
Bill: Dokonce už jako dítě jsem chtěl vystupovat na podiu a zpívat. Pokud v tom budu moct pokračovat a učit se žít s tím, bude to skvělé. Je to můj celoživotní sen.
Georg: Rád bych poděkoval našim fanouškům, kteří nám dávají energii každý den, na každém koncertu. Všechno, co můžu říct, je - "Jste nejlepší!".

Tady na téhle adrese najdete návody

30. července 2008 v 20:36 | KaTHulle

Takže TADY najdete skoro všechny návody ... J8 sama tam chodím často a dycinky tam najdu nějaký návod který hledám tak se tam zastavte jj ??


Pro ...

30. července 2008 v 20:32 | KaTHulle

>>> Pro Blog


>>> Pro Vás


Tomova new holka (ftp)

30. července 2008 v 20:21 | KaTHulle

Twe tak to si děláte srandu ....

30. července 2008 v 16:14 | KaTHulle
Photobucket
Photobucket
Fotky sem ukradla u (xx)

Billovo bříško, prdelka a jažýček

30. července 2008 v 15:29 | KaTHulle
sign__sexy.jpg picture by Marcia_th
sign___ass.jpg picture by Marcia_th
sign__pervert.jpg picture by Marcia_th

Krásný fotomontáže - Twincest

29. července 2008 v 21:49 | KaTHulle

Georg s ... Kdo to je ??

29. července 2008 v 21:47 | KaTHulle

MTV Award 2008: Tokio Hotel můžou také vyhrát

29. července 2008 v 21:44 | KaTHulle
V září nastane zase jedna z největších hudebních událostí vůbec: MTV Video Awards. Budou zde vystupovat Jonas Brothers a předávat i nějakou cenu. Ale když všechno dobře poběží, můžou také Tokio Hotel získat tuto mezinárodní cenu.
V současné době uvedla MTV všechny návrhy do kategorie "Video Pop". Hlasování rozhodne, kdo bude v seznamu nominací. Zatím se rýsuje trend proti Billovi, Tomovi, Gustavovi a Georgovi.
Do nejvíce prohlížených klipů se Monsoon v první dvacítce neumístil. Dominují tady zatím Jordin Sparks, Mariah Carey a Chris Brown. Na začátku srpna bude jasné, kdo nominace obsadil.
tady můžete pro Tokio Hotel (Monsoon) hlasovat. (ale pouze s registrací)
V kategorii nejlepší zpěvačka a nejlepší zpěvák jsou již nominace jasné: Mariah Carey (Touch My Body), Katy Perry (I Kissed A Girl), Rihanna (Take A Bow), Jordin Sparks (No Air) a Britney Spears (Piece Of Me).
U kluků je to Chris Brown (With You), Flo Rida (Low), Lil Wayne (Lollipop), T.I. (No Matter What) a Usher (Love Is In The Club).
Show bude moderovat britský komik Russel Brand.

VMA 2008: Monsoon jako "BEST POP VIDEO" (nominace)

28. července 2008 v 21:10 | KaTHulle
MTV Video Music Awards stojí přede dveřmi a tento rok mají Bill, Tom, Gustav & Georg šanci, dostat se tam poprve jako nominovaní. Proto jim dejte svůj hlas - TADY . Konkurence je obrovská! Nejdřív se ale musíte registrovat.
A tady je dopis od TH:
Ahoj všem,
Je to neuvěřitelné a tak vzrušující. Jen před pár měsící jsme poprvé přijeli do Severní Ameriky a teď máme šanci být nominováni na jednu z nejprestiženějších hudebních ocenění v hudebním byznyse: VIDEO MUSIC AWARDS! Jsme tak nadšeni a chceme vám všem poděkovat za vaši podporu, tohle všechno je díky vám! Jestli nás chcete vidět nominované na VMAs v Los Angeles, 7.září, tak zajděte na web MTV a hlasujte pro náš klip Monsoon!
Děkujeme za vaši podporu a brzy se uvidíme!!!
Tom, Gustav, Bill, Georg

Návštěvnost (21.7. 2008 - 27.7. 2008)

28. července 2008 v 19:53

Návštěvnost za minulý týden (21.7. 2008 - 27.7. 2008) je:

Pondělí: 17
Úterý: 13
Středa: 7
Čtvrtek: 6
Pátek: 2
Sobota: 1
Neděle: 0

Celkem: 46


Georgův Mobil ???

27. července 2008 v 10:00 | KaTHulle

Nejkrásnější obrázky Billa

26. července 2008 v 15:00 | KaTHulle

Billí tancuje

26. července 2008 v 10:00 | KaTHulle